blog o myerson

 

MYERSON - půjčka


dostal jsem se do dost zákeřné situace, můj problém byl, že jsem nemohl do banky protože mám dluhy. Pátral jsem na internetu a našel inzerát společnosti Myerson. Na schůzku jsem musel do Prahy, podepsal jsem smlouvu s obchodným zástupcem. pak byla nějaká písemna komunikace a dnes čerpám peníze od této společnosti.
10.02.2009 07:31:13 |
stálý odkaz

Komentáře

100 komentářů:
 • 10.02. 13:04, Alena

  Taky mam od teto společnosti úvěr. Po podepsani smloouvy o pujcce, i kdyz jsem diky internetu mela podezreni ze penize nuvidim. Vse bylo jinac penize mam a budu si zadat o navyseni.

 • 10.02. 13:14, Ivan

  Před nedávnem jsme dostali půjčku u MYERSONU. Inzerát jsem našel na teletextu. Asi po měsíci jsem se díval na internet a zarazil jsem se. Nekteří tam píší, že půjčku neviděli. Divný, já peníze dostal za týden od podpisu té jejich smlouvy. Nevím co si mám myslet. Já jsem spokojený.

 • 11.02. 08:36, XXX69XX

  Já mám už třetí půjčku od MYERSONU a nevidím v nich žádný problém. Všechno je v lidech.

 • 11.02. 15:09, MAx

  Jsem šťastný zákazník MYERSONU. vše šlo jako po másle. Schůzka, smlouva, formulář, peníze. Ne zdlouhavé metody dalších firem od kterých stejně nic nedostanete!

 • 19.02. 14:37, Neznámá

  Půjčila jsem si od Myersonu 50000. Půjčka už bude skoro zaplacená. Nechápu ty odkazy na internetu. Že by konkurenční boj?

 • 20.02. 13:59, Lenka

  Já si požádala u mayersonu o půjčku 30000. Volali mi, že jí mám schválenou a musím přijet podepsat smlouvu, jelikož jsem si však přečetla tyto stránky, tak jsem nabídku odmítla. Avšak během dvou dnů mi přišel dopis od exekučního úřadu, kde jsem měla do měsíce zaplatit 40000, jinak mi přijdou vybrat dům. Zkoušela jsem požádat jinde, ale všude mi to zamítli. A tak jsem byla nucena jit do mayersonu. Neměla jsem na vybranou, byla jsem však ujištěna, že je půjčka schváelan. A opravdu do konce měsíce jsem měla celých 30000

 • 25.02. 08:25, Evička

  Půjčili mi 140.000,-Kč. Splácím 3.000 měsíčně (nastavila jsem si to sama) a nemám s nimi žádné problémy. Potřebovala jsem půjčit na auto, ale papírově mám malý výdělek. Znáte to. Byli velice ochotni a dokonce mi jejich obchodní zástupce (fešák:)))) doporučil, kam si mám jít auto koupit. Zdravím pan Juriše.

 • 25.02. 15:23, Roman

  Můj kamarád naletěl už několikrát a zaplatil strašně moc za provize.pro to i mě varoval před provizemi.nedal sem na něj.mám přeci svoji hlavu.a zkusil sem to.Poslal jsem online žádost.potom mi volala slečna ,že mám schválenou půjčku.došel jsem na pobočku.podepsal smlouvu a za pár dní byly peníze na účtě.měli jste vidět jak byl kamarád nasranej..

 • 27.02. 11:27, jarek

  Zdravím, jmenuju se Jarda. Měl jsem problém jako ostatní. Potřeboval jsem půjčit peníze, ale natrefil jsem akorát na hyeny, které mě akorát obraly o poslední prachy. Jenže manželka našla inzerát firmy myerson a ukecela mě, ať to ještě jednou zkusím, že potřebuje novou koupelku. Zkusili jsme to a ono to vyšlo. Za deset dní peníze byly peníze na účtě a za další dva byla manželka spokojená s novou koupelkou.

 • 27.02. 13:08, Milena

  Před měsícem jsem šla do banky pro půjčku. Nedali mi ji, prý jsem někde v registrech.Musela jsem jít do nebankovní společnosti.O díky bohu, jsem natrefila na MYERSON, kde mi všechno vyřídili a vůbec jim to nevadilo.Fakticky vám moc děkuju.

 • 04.03. 14:16, Daniel Kašparovský

  Zdravím a pozdrvuji všechny. Vždycky jsem žil od půjčky k půjčce. Jenže v tomto kolotoči mušíte být opatrní. Může Vás schramstnout. Měl jsem dvě exekuce na plat a žádný osobní život. Furt vydělával jsem na exekuci. Myerson mě vyplatili z exekuce a snížili mi splátku na polovinu.

 • 04.03. 15:40, standa

  V loni v létě jsem ztratil práci. Dluhy se mně nahromadily do neúnosné výše a já potřeboval rychlou záchranu. Zkusil jsem tuto firmu i s tím, že jsem zaplatil dopředu poplatek. Zaujalo mně, jak se starají o klienty. Sms, že mám schválenou půjčku.Potom další sms, kam mám přijít a co sebou. Na pobočce v Praze jsem podepsal smlouvu a za pár dní mi došly peníze. Aspoň trošku jsem se vyhrabal z dluhů.

 • 05.03. 15:38, Emil

  Moje zkušenost s nebankovními společnostmi je také otřesná. Nikdy jsem si nemyslel, že jsem tak hloupý a naletím tolika lhářům. Ale spíše než hloupý, jsem důvěřivý. Dám se lehce přesvědčit a tak není divu, že jsem dal za poplatky za vyřízení půjček skoro dvacet tisíc. Kdybych si raději tyto peníze odložil, mohl jsem se dostat ze všech průšvihů. Když mě oslovila společnost MYERSON s.r.o. s nabídkou půjčky, řekl jsem si, že už toho bylo dost a sdělil, že nemám zájem. Moje povaha je však taková, že jsem zase podlehl a řekl si, že to ještě jednou zkusím. A opravdu mi půjčka vyšla. Dostal jsem sedmdesát tisíc. Kdybych požádal hned u této společnosti, nemusel jsem vyhodit tolik peněz jen tak z okna.

 • 06.03. 08:40, Kamil

  Včera jsem dostal na účet půjčku od Myerson s.r.o. Obsolvoval jsem jen jednu cestu do Prahy. V dnešní době, kdy Vás z banky div nevykopne ostraha zato že jsi jdete půjčit peníze jsem za tuto společnsot rád.

 • 06.03. 13:56, QuickMAN

  Doporučuji firmu MYERSON. Jsou velice profesionální. Půjčky u nich nejsou problém ani pro nás, již zadlužené osoby. Dostanete splátkový kalendář a je to.

 • 09.03. 11:12, Yvetta

  Ahojky. S přítelem jsme si vzali u Myersonu půjčku na byteček a jsme moc rádi že nám ji dali. Dost lidí o nich píše na internetu negace, ale já jsem to zkusila aj sem šťastná milášci. Papa

 • 10.03. 15:42, slovaček

  Předevčírem jsem podepsal smlouvu s panem Jurišem a teď jsem se díval na účet a už tam mám penízky. Děkuji

 • 11.03. 13:50, Norbit

  Cusek. Pujcku jsem dostal, no problemo. Zaplatil sem dluhy, zmachl sem este neco a atala vista baby.

 • 12.03. 15:02, Tomáš

  Půjčky od MYERSONU jsou prokatelné a v pořádku. Pracoval jsem u nich pět měsíců a za tu dobu jsem se setkal s mnoha žadateli o půjčku. Přicházejí, protože potřebují peníze, ale to, že mi proto museli také pohnout prdelí, aby ty peníze dostali to nikoho nezajímalo. A poté co měli začít splácet, tak jako by nás nihkdy neviděli. Byli zde i slušní žadatelé, kteří se k nám vždy rádi vrátili a my je rádi viděli. Dnes pracuju pro jednu nejmenovanou zahraniční banku a vždy si rádd vzpomenu na MYERSON.

 • 13.03. 09:57, Honza

  Jmenuji se Jan a taktéž mám u společnosti MYERSON půjčku. Bral jsem si ji v roce 2007 a příští léto ji budu mít splacenou. Pořídili jsme si za ni komplatní vybavení do bytu. Jsem rád že naám půjčili.

 • 16.03. 11:48, Agáta

  Myerson mi pomohl v těžké životní etapě. Po rozvodu jsem dlouho nemohla najít práci. Moc peněz jsem našetřeno neměla a dvě děti na krku. Požádala jsem je o půjčku a byli velice laskavý. Dokonce mi jejich obchodní zástupkyně pomohla sehnat práci ve které jsem šťastná dodnes. Moc ti děkuju Jarčo.

 • 18.03. 08:16, Liba

  Já jsem byla pozvaná na schůzku do Brna. Moc hezky se mi tam s paní jednalo, vše mi do důsledku vysvětlila a ubezpečila mě, že penízky dostanu. Po korespondenci jsem podepsala smlouvu o půjčce a peníze byly do tří dnů na mém účtu. Nyní mám trochu problémy se splátkami poněvadž manžel přišel o práci. Snad mi schválí pozdržení splátek. Liba

 • 19.03. 15:28, Petan

  Já dostal u Myersonu půjčku 60.000. Koupil sem si novou káru. Splácím už rok a pohoda. Káru jsem už sice prodal a koupil nový brko ale z hlediska půjček u nich si nemůžu stěžovat.

 • 20.03. 08:15, manželé Jankovi

  Nám společnost Myerson pomohla, když nám půjčili 70000. Také jsme platili provizi 5000, ale jelikož jsme peníze potřebovali, co jiného nám zbývalo. Ale nebylo to marné, peníze nám přišli a my byli spokojeni.

 • 20.03. 10:16, KAMIL

  Dobrý den, sháním půjčku a tak jsem zabloudil na tyto stránky. U spousty jmenovaných společností jsem taky zaplatil a půjčku neviděl, avšak kromě MYERSON. U nich mi vyšlo 100.000,-. Potřebuji ještě 50.000. Nevíte prosím o nějaké jiné solidní společnosti??

 • 20.03. 12:02, Liběna

  O půjčklu u Myersonu nemá strach. Nyní splácím již čtvrtou a vždy mi vyšli vstříc. Doplatím půjčku a volám o novou. Nic nepotřebují doložit, další poplatky již neplatím a nemusím se stresovat s různými formuláři u bank. A jiné nebankovní společnosti stejně půjčky nedávají. Jsou to podvodníci!

 • 23.03. 08:48, Zuzana Kadlčková

  Všude samý poplatky dopředu!!! Už mně nebavilo platit dopředu za nic. Ale firma MYERSON mě překvapila. Taky jsem musela sice zaplatit dopředu 5000, ale za těch 100 000 na účtě, se týden o chlebě a vodě vyplatil.

 • 26.03. 09:03, Alois

  Jako OSVČ to nemám s půjčkami lehké. Vyrábím kuchyně a v dnešní krizi mi jen tak nějaká banka nepůjčí. Neustále se jich doprošovat mně už nebavilo a tak jsem se zkusil poohlédnout po nebankovní firmě. První zkušenost byla firma ČFU. Dál už asi nemusím pokračovat. Zarazil jsem to a přemýšlel že si pozastavím živnost. Pak jsem uslyšel v rádiu o firmě Myerson. Zatelefonaval jsem tam, vypsal s paní žádost a druhý den mi volali, že mám vše schválené. Po osobní schůzce s manažerkou společnosti jsem odjel domů s papíry a čekal. Zhruba do deseti dní jsem se šel podívat na účeta peníze byli tam.

 • 02.04. 15:55, Peterr

  Taky jsem si zažádal o půjčku u Myersonu,ale co to papírování po popdepsání smlouvy. Myslím Předložení dokladů. Poradí mi někdo???

 • 07.04. 14:41, Radovan

  Pane Petře, žadatele, kterému půjčujete větší obnos peněz je nutné si pořádně prověřit. Vemte si to z vlastní stránky. Půjčíte mi 50.000?

 • 08.04. 10:15, Ilonka

  S přítelem jsme si u nich oba opožádali o půjčku. Přítelovi to zamítli v počátku a nezvali ho na schůzku. Mě schválili 30000 tak jsem jela. Dlužila jsem peníze jedné nejmenované firmě, které ke mně chodila každý týden pro splátku. Hrůza! Myerson mi půjčili a splácím měsíčně a jsem ráda.

 • 09.04. 09:03, Tea

  Já jsem se společností Myerson velice spokojena. Peníze jsem opravdu obdržela do týdne. Možná to záleží od toho kolik právě mají žadatelů a asi to trva někdy i o něco déle,ale jak říkám, u mně všechno proběhlo rychle a hladce ;-)

 • 21.04. 10:03, Irena

  Zaplatila jsem už hodně za provize a další náklady spojené s půjčkami, ale když vidím, že vám to tu vychází. Zkusím to taky!!

 • 27.04. 10:54, Lucie

  Zdravím všechny, co půjčku dostali. Jsem asi jediná, kdo ji nedostal. Zaplatila jsem poplatek, který nebyl malý,strašně dlouho jsem čekala a nakonec jsem stejně nic nedostala. A to mě ujišťovali jak to jde snadno a kdesi cosi. Všechno, co chtěli jsem jim dala a stejně nic.

 • 28.04. 10:34, Pepe101

  Jak to že si půjčku nedostala?To ti už dali vědět že ji nedostaneš?Nebo si nějaké půjčky nenahlásila do té první žádosti?Já jsem jí dostal minulý týden,nebyl žádný problém,tak to se divím.Tak si tam zavolej nebo napiš,určitě ti pomůžou.

 • 29.04. 11:06, Simona

  Dobrý den, já jsem taky zaplatila poplatek 3.500,- peníze jsem, ale dostala. Jednala jsem se slečnou v Brně. Nemůžu říct, že bych s nimi měla nějaký problém. Už jsem jednou u nich půjčku měla, proto jsem se na Myerson obrátila.

 • 29.04. 14:58, Dan

  Super, teď aspoň vím kde si mám zažádat. Trochu jsem koukal na internetu i v novinách a když vidím ty dobré reference, není co řešit.

 • 29.04. 20:52, Jaryn

  Ja mám pojčeno 500tis a splácím u myerson jen 650kč měsíčne a udu žádat o další,jsem velice spokojen doporučuji

 • 30.04. 13:02, honza

  Dobrý den, u Myersonu jsem si půjčil je to asi dva roky. Na schůzce jsem byl v Brně. Půjčku mi schválili. Peníze o které jsem si žádal jsem dostal a to je pro mě důležitý. Když už jsem zaplatil ten poplatek.

 • 30.04. 15:29, Franta

  S myersonem mám dobré zkušenosti, žádný podvod na mě neudělali. Uvedl jsem všechno pravdivě a na tom určitě taky záleží.Kdybych potřeboval znovu, vím kam jít.

 • 04.05. 11:15, Malina T.

  Já jsem s Myersonem spokojen.Půjčka mi od nich vyšla,takže já na ně nic špatnýho nemůžu říct.Bylo to i docela rychlý.Opravdu solidní firma.

 • 04.05. 13:26, Jeník

  Jo jsou v pohodě. Žádal jsem si o 100.000,- a to mě schválili. Jsem rád, že aspoň MYERSON mi půjčil, protože v bance pomalu nechtěli semnou mluvit. Peníze jsem dostalo za pár dnů.

 • 04.05. 22:00, Miloš a Jarka

  Dobrý den, s manželem jsme potřebovali opravit na jaře střechu, proto jsme si vzali loni půjčku u Myersonu. Na teletextu jsme našli inzerci,hned jsme tam zavolali aby jsme se dověděli co a jak a rovnou sepsali žádost. Druhý den nám napsali,že to máme schválené. Po pdepsání smlouvy o půjce jsme čekali kdy peníze dostanem, trvalo to pár dnů, ale peníze jsme opravdu obdržely.

 • 06.05. 09:04, Petr

  My jsme minulý rok chtěli zateplovat barák.V té době ještě nebyla možnost dotování státem jak je tomu teď.Museli jsme si teda půjčit.U myersonu nám to vyšlo.Peníze nám odeslaly do několika pár dní.

 • 06.05. 14:11, Kája

  S Myersonem jsem už jednou jednal, proto jsem si zažádal u nich znovu. Potřeboval jsem rychle peníze. Částku o kterou jsem si žádal mi schválili, peníze jsem dostal a to je hlavní.

 • 07.05. 13:08, Libor

  Dobrý den, já už jsem si u Myersonu žádal o druhou půjčku. Žádný problém s tím nebyl, proběhlo to stejně jako poprvé. Sepsal jsem žádost, pak se ozvali, já k nim došel na pobočku a podepsal smlouvu. Peníze došly za pár dní. Jako po másle,že?

 • 07.05. 14:09, Alan

  Protože jsem měl nedávno automobilovou nehodu, potřeboval jsem rychlou a hlavně nebankovní půjčku na opravu auta. Proto mi můj kamarád doporučil společnost Myerson. Nejdřív jsem měl samozřejmě obavy. Říkal jsem si, že se bude jednat o společnost, která vybere poplatek , zdejchne se jak pára nad hrncem a nikdo už je neuvidí, ale naštěstí jsem se mýlil. Po internetu jsem sepsal žádost, po schválení jsem navštívil pobočku společnosti, podepsal smlouvu a peníze jsem měl zanedlouho na účtě.

 • 07.05. 14:11, Wandička

  Bohužel jsem nedávno skončila na úřadě práce. Byla jsem ve velké finanční krizi. Zbývalo mi několik splátek na doplacení půjčky, ale protože jsem ztratila práci nebyla jsem schopna dál splácet. Z této nelehké situace mi pomohla společnost Myerson. Půjčku už mám téměř splacenou a také mám novou práci.

 • 13.05. 12:23, Květa

  Dnes jsem byla podepsat smlouvu a složit poplatek s tím spojený a stále mi vrtá hlavou, jestli mi ty peníze opravdu přijdou, nebo jestli jsem vyhotila 5 tisíc jen tak z okna. Dala jsem na ty dobré zprávy, ale ten strach přetrvává. To že mi někdo zavolá, že smlouva je schválená, pak čtu že musím někde něco notářsky ověřit, mi dělá starosti. Je to opravdu schválené?

 • 14.05. 21:11, Peťa

  S touto firmou jsem spokojena.Měli jsme už dost staré spotřebiče v kuchyni,tak jsme se rozhodli je vyměnit.Pujčili jsme si nato u Myersonu.Jsme moc rádi,že jsme konečně vynovení.

 • 15.05. 11:47, Sára

  Já jsem podepsala smlouvu před měsícem. Poplatek jsem taky zaplatila, nějaký pochybnosti tam byly, ale zbytečně. Peníze jsem dostala.

 • 18.05. 14:54, Kamila

  Chci novou kuchyň, ale budu si muset vzít půjčku asi tak na 60.000,-. Nevím do jaké firmy jít, ale vidím, že dost lidí je spkojeno s Myersonem. Můžu i sepsat žádost on-line na internetu, to je super.

 • 19.05. 13:10, Vašek

  jsem nezaměstnaný a z toho mála co dostanu neutáhnu celou rodinu, proto jsem si vzal půjčku. Hodně jsem se rozmýšlel jestli mám do toho jít. Na internetu jsem našel Myerson, ten mi nabízel docela zajímavé podmínky, proto jsem neváhal. Peníze už mám a to je důležitý.

 • 22.05. 11:03, Andrea

  Jo,je to paráda že pujčí i nezaměstnaným nebo ženám na mateřské dovolené.Taky mám od nich půjčeno.Žádala jsem si o 30.000 a dostala jsem je.K těm málo penězům k mateřské se to moc hodilo.

 • 26.05. 09:48, Max

  Moje zkušenost s půjčkami není moc dobrá, vždycky byl alespoň malý problém. Tak jsem se tak poptal a známí mi doporuřili Myerson. Na schůzku jsem teda musel dojet do Brna, ale překvapilo mě jak jsem to tam v pohodě vyřídil. I peníze mi došly na účet za pár dnů. Když bych potřeboval znovu, vím kam zajít.

 • 27.05. 11:34, Pavel

  Dostal jsem se do dost špatné situace a neveděl jsem kudy kam, proto jsem si musel vzít půjčku u nebankovní společnosti. U banky jsem si půjčit nemohl, tak jsem si našel Myerson, jejich podmínky mi opravdu vyhovovaly. Sice jsem musel dojet do Prahy, ale to mi nevadilo, hlavně že jsem dostal peníze.

 • 28.05. 10:03, Filip

  zdravím, v bance mi bohužel nepůjčili, proto jsem zvolil nebankovní společnost, našel jsem si ji na internetu. Zpočátku jsem měl nějaké pochybnosti, jestli peníze dostanu, ještě jsem se pro jistotu tedy přeptal úvěrového pracovníka. Peníze mi došly na účet za pár dní. Všechno v pohodě

 • 28.05. 14:38, Michal

  U společnosti Myerson mám také úvěr, žádný problém s vyřízením půjčky nebyl. Splácím pravidelně takže si můžu zažádat o navíšení, což je fajn.

 • 29.05. 11:22, Eva

  S Myersonem jsem problém neměla, nevím překvapilo mě když jsem viděla ty negativní články na netu. Dávala jsem nějaký poplatek, ale peníze mi na účet došly a to pro mě bylo důležitý. Musela jsem rychle něco zaplatit, ta půjčka mi dost pomohla.

 • 05.06. 13:38, Ivan

  Zdravím všechny, já vyřizoval půjčku v Praze. Po podepsání smlouvy jsem platil 3500 a měl jsem dostat 20.000. Potřeboval jsem k tomu jenom dva doklady totožnosti, což bylo sice divné, ale když to stačilo. Byl jsem nervózní, když za pět dní peníze stále nikde nebyli. Ale sedmý den už tam byli. Tak jak mi pan Juriš v Praze řekl podmínky, tak také byly uskutečněny. Sice s menším skluzem ale to jsem vydržel.

 • 09.06. 10:27, Eliška

  s půjčkou jsem neměla do teď žádné zkušenosti. Ale okolnosti mě donutily si o nějaký úvěr zažádat. Kamarádka mi poradila Myerson, že u nich už půjčku měla a byla spokojená. Tak jsem neváhala a zavolala jim. Druhý den se mi ozvali, že mi jí schvalují. Všechno jsem vyřizovala v Brně. Pán mi všechno ovhotně vysvětlil, jak to bude probíhat. Kamarádka měla pravdu, také jsem byla spokojená.

 • 11.06. 12:41, Hana

  Taky jsem spokojena.Odpověď na žádost jsem dostala hned druhý den.I pak proběhlo všechno rychle a bez problémů.Peníze mi poslali na účet a už jen splácím.

 • 12.06. 11:18, Dana

  V naší rodine už od nich máme 3 půjčky.Každému to vyšlo.Peníze jsme obdrželi rychle a bez okolků.Nemůžeme si stěžovat.

 • 15.06. 13:08, DAN

  Mám známýho,který je nezaměstnanej a půjčku od nich taky dostal.Si myslím,že ta měsíční splátka je nízká a může si to dovolit splácet.Já jsem od nich taky půjčku dostal,jsem zaměstnán a mně poskytli víc.

 • 16.06. 10:57, Truck

  ahoj,já u nich byl taky.Podepisuje se čestné prohlášení o příjmech,ale ne o zaměstnání.Můžeš být zaměstnán, nezaměstnán,důchodce...Peníze jsem obdržel.

 • 19.06. 14:13, Zuzana

  němela jsem žádný problém u této nebankovní společnosti.Penízky mi poslali,já jsem spokojena.I jejich přístup se mi líbil.Můžu doporučit.

 • 19.06. 15:12, Kamča

  S nebankovní společností jsem nikdy zkušenost neměla. Ale okolnosti mě donutily vzít si u takové společnosti úvěr. Vůbec toho nelituji. Peníze o které jsem si žádala jsem dostala, takže super.

 • 26.06. 13:37, Darina

  Mně společnost Myerson vyhověla.Žádný podvod na mně neudělali.Peníze jsem dostala pár dní po podepsání smlouvy o půjčce.Nemám k nim žádné výhrady.

 • 01.07. 12:53, Klára

  Já jsem se dostala do zákeřné situace. Nebýt půjčky asi bych se z toho nevyhrabala. V bance mi půjčit nechtěli a tak jsem byla ráda, že jsem měla možnost jít někam jinam. Viděla jsem i negativní články na tuto společnost, ale dost pozitivních taky. Takže jsem se rozhodla, že si u nich zažádám. Půjčky opravdu nelituji, protože mě dostala z nejhoršího.

 • 03.07. 11:28, Krucipísek

  Já se do problému s touto společností nedostal.všechno proběhlo vklidu.Potřebné věci jsem si vyřídil a peníze jsem pak dostal.tak proč by to sem spokojeni lide nemohli psát...

 • 03.07. 13:16, Bára

  Jsem ráda, že jsem našla také pozitivní články. Chci jen napsat, že jsem ráda, že mi tato společnost poskytla úvěr. Jinak nevím kde bych dnes byla.

 • 03.07. 14:10, Jarča

  Myerson nám moc pomohli. Z těžké situace je těžké se i dostat. Ale někdo asi stál při nás a vyšlo to.Myerson nám poskytli peníze, které jsme tak moc potřebovali.

 • 09.07. 09:36, Leoš

  Taky jsem půjčku dostal.Potřeboval jsem peníze na zařízení bytu.V bance jsem nevyhověl,ale tady ano.Po doložení všeho potřebného jsem peníze obdržel.

 • 09.07. 15:47, Miro

  Můj brácha si taky půjčoval u této firmy.Peníze o které si žádal dostal. Takže super.

 • 10.07. 11:12, Raka

  Už jsem měla u Myersonu půjčku, tak před dvouma rokama. Ctěla jsem peníze na novou kuchyň a teď potřebuju na spotřebiče.Takže si chci u nich zažádat znovu, myslím, že stím problém nebude.

 • 10.07. 13:02, Dana

  Já jsem ji dostala před několika dny.Bratr mi sice vymlouval nebankovní společnost,ale já to předse zkusila.A udělala jsem dobře.Nemohu si je vynachválit.

 • 14.07. 14:16, Hubina

  já tedy nevím,ale já peníze dostal.když je někdo nespokojenej,tak to napiše a když je spokojenej,tak to muže taky napsat.já jsem a klidně bych to u nich zkusil znova.

 • 24.07. 11:39, Věra Planá

  Tohle je jako co?To zavání konkurencí.No já i lidi co znám a taky zkoušeli štěstí u této společnosti jsme spokojeni.Proběhlo to úplně normálně...

 • 28.07. 11:06, Bára

  I my jsme se dostali do pekelné situace a tak jsme zkusili štěstí u Myersonu.Žádost nám schválili a peníze sme po podepsání obdrželi.U nás taky proběhlo všechno v pořádku.

 • 03.09. 08:14, Ladislav

  Jen nedávno sme to u nich zkoušeli.Naše finanční situace z jedného dna na druhý byla na nule.Zažádali jsme si u Myersonu a půjčku nám schválili.Tato půjčka nás dostala z naši zlé situace.

 • 04.09. 13:28, tokr

  Konečně normální společnost kde taky půjčej!

 • 07.09. 14:39, Roland

  Taky si myslim.Zkoušel jsem to i jinde a jenom tady jsem prošel.Peníze jsem obdržel včas.Všechno bylo v pořádku.

 • 09.09. 10:10, krepan

  Nemám žádné výhrady.Průběh vyřízení proběhl bez komplikací.Peníze dorazili včas a splátky jsou přijatelné.

 • 18.09. 11:02, Olda

  Dobrý den,taky jsem žádal u myersonu a taky mi to vyšlo.Na penězích jsem se dohodl hotově protože nemám účet a vyhověli mi.Můžu doporučit.

 • 24.09. 14:00, Zdeněk

  Rodina mi ze života dokázala udělat peklo a tak jsem si musel pomoct sám a jinde.Požádal jsem o půjčku u Myersonu a schválili mi aspoň část peněz o které jsem žádal.Pomohlo i to,za 3 měsíce jsem si žádal o navýšení a všechno se vyřešilo.

 • 25.09. 12:32, Markéta

  I mně poskytli aspoň malou půjčku.Jsem totiž na mateřské dovolené a víc jak 30 tisíc těmto ženám nepůjčujou.To mi ale bohatě stačilo.

 • 02.10. 11:22, Jarda

  Mám už od nich druhou půjčku.Tím,že jsem pravidelně splácel mi ji poskytli.Je to dobrá společnost.Aspoň někdo v této republice půjčuje.

 • 02.10. 13:14, Jan

  Ze začátku jsem se bál,že to má jít tak hladce,ale obavy přešli.Po podpisu smlouvy o půjčce bylo vše vyřízené a já peníze dostal.Právě žádám i o navýšení.

 • 02.10. 14:01, Grob

  Taky jsem z toho měl bobky,ale v pohodě.Peníze přišli včas,to bylo hlavné.Teď to u nich zkouší i manželka.

 • 07.10. 08:28, Oldřich Hájek

  Nechci přidávat ani špatné ani dobré zkušenosti.Zatím jen vím,že jsem reagoval na nabídku spol.Myerson,druhý den mi paní(velmi příjemná)volala,že mám půjčku schválenou a tento pátek jedu podepsat smlouvu.Ozvu se až budu mít peníze na ůčtu,myslím,že to bude všechno v pořádku.Na závěr snad jen vzkaz pro všechny nespokojené:jestliže Vám vadí poplatek 5000,Kč za podepsání smlouvy a nebo na něj nemáte,tak nemůžete mít ani na splácení půjčky.

 • 08.10. 10:59, Martin

  Už jsem tam byl i já a všechno proběhlo normálne.Před týdnem jsem podepsal smlouvu o půjčce a peníze už mám.Úrok mají dobrý,takže teď už budu jen splácet.

 • 09.10. 12:58, Jakub

  Taky jsem byl u této společnosti.Mají všechno podrobně popsané na stránkách a taky mají pěkný úrok,tak jsem do toho šel.Peníze jsem po podpisu smlouvy o půjčce obratem dostal.

 • 09.10. 14:13, Olga

  Oni jsou prima.Poskytli mi půjčku,která mi doslova zachránila život.Jsem jim moc vděčna.

 • 13.10. 13:08, Linda

  Potřebovali jsme peníze na rekonstrukci bytu.Z banky sme půjčku měli a další nám už nedali.Našli jsme inzerát na myerson,tak jsme jim zavolali a zažádali si o půjčku.Schválili nám to a peníze nám zanedlouho přišli.

 • 14.10. 10:27, Veselý

  My jsem peníze potřebovali na urychlené splacení leasingu. Tato firma nám půjčku poskytla.Leasing máme splacenej a tuto půjčku se budeme snažit taky co nejrychleji splatit.

 • 16.10. 09:03, Roman

  Měl jsem u nich schválenou půjčku. Poplatek dopředu se mi platit moc nechtělo,ale bylo to vlastně už u podpisu smlouvy,tak jsem ho zaplatil.Peníze jsem obdržel za pár dní.

 • 16.10. 13:04, Staněk

  Byl jsem u nich před půl rokem,teď jsem žádal o navýšení půjčku.To mi taky schválili.U nich není žádný problém půjčku dostat.

 • 16.10. 14:29, Marcela

  Byla jsem na mateřské a tehdy mi půjčili 30.000.Ted uz pracuji a žádala jsem o vyšší částku.Tu mi schválili.Jsem moc ráda že je firma která taky půjčuje.

 • 19.10. 13:14, Braňo

  Já jsem měl už půjček nad hlavu a ne a ne se jich zbavit.U myersonu mi půjčili a tím jsem vyplatil všechny ostatní.Konečně mám už jen jednu půjčku a těším se až budu mít i tuhle splacenou.<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se