blog o myerson

 

Myerson


Dobrý den i my jsme měli obrovské problémy. Hrozila nám exekuce a v bance nám pomoct nemohli.Na internetu jsme našli více nabídek s půjčkami ale vsude byl nejaky problém. Vyplnili jsme žádost i u Myersonu a druhý den nám volali že to mame schválené.domluvili jsme si schůzku na podpis smlouvy.Vyplnili jsme jeste nejake podklady a do dvou tydnu nam penize přišli.prišlo to uz opravdu na poslední chvíli,ale vyšlo to.Taky jsme se báli jestli to není nejaky podvod,ale ted jsme rádi,ze jsme to skusili.
10.04.2009 08:27:43 |
stálý odkaz

Komentáře

100 komentářů:
 • 10.04. 15:19, Kleopatra

  My jsem na tom podobně. Bezhlavě jsme si nabrali půjčky snad na vše, co šlo. Člověk si říká, to je jenom 800 měsíčně a támhle jen 1200 měsíčně. Jenže po součtu nám to dělal 8400 Kč měsíčně a to byl konec. Opožďovali jsme se ve splátkách a začali nám vyhrožovat že nás dají k soudu. Pustili jsme se tedy do řešení problému. Natrefila jsem na inzerát spol. MYERSON s.r.o. Zavolala jsem a paní mi mile vše vysvětlila. Zeptala se mě na jméno, příjmení, bydlištěm, kolik vydělávám a kolik splácím. Poté mi druhý den volali, že pro mě mají řešení. Byla jsem moc šťastná. Přijela jsem do Prahy, podepslala smlouvy, zaplatila poplatek za vyřízení půjčky a čekala. Nevěřila jsem tomu, ale šestý den po podpisu jsem měla peníze. Splácíme teď 2500 měsíčně a zase můžeme volně dýchat.

 • 15.04. 12:29, Ivan

  Zdravice. My si půjčili na auťák. Nejdříve s námi vyplnili po telefonu žádost a potom jsme si domluvili schůzku na podpis smlouvy do Prahy do pasáže Jiřího Grosmana. Podepsali jsme tam smlouvy, předali kopie dokladů a čekali. Poštou pak přišli papíry a my měli do týdne peníze na účtě. Auto máme už půl roku a sežralo nám víc za oprav jak půjčka u Myersonu.

 • 20.04. 15:34, Richard

  O exekuci mi ani nemluvte. V roce 1994 jsem jel tramvají a chytl mě revizor, neměl jsem u sebe peníze a tak jsem si nechal vypsat složenku. Doma jsem ji položil na stůl a potom nevědomky vyhodil s novinami. Minulý rok mi přišel domů dopis, ve kterém po mě chce DPMP 25.000! Myslel jsem, že mě to trefí. Hrozili mi exekucí. Kde jsem měl ty peníze vzít? Našel jsem inzerát na půjčku. Zavolal jsem a vypsal žádost. 7 dní a měl jsem peníze. Hned jsem je obratem poslal na dopravní a dali mi pokoj. Zastavili exekuci. Myerson mi zachránili krk.

 • 22.04. 20:18, Adam

  Zhruba před rokem jsem se ocitl v situaci,do které nikomu nepřeji aby se dostal.Radši to ani nebudu rozmazávat.Potřeboval jsem peníze,tak jsem to vyskoušel u Myersonu.Půjčku na 350.000,- mi schválili.V Brně jsem podepsal smlouvu a pak už jsem čekal na peníze.Přišli právě včas,ještě o den později a už by to se mnou bylo špatný.Jsem rád že to vyšlo.

 • 26.04. 21:48, Petra

  U této společnosti nám taky půjčku poskytli.Byly jsme v tísni před půl rokem.Vyplnily jsme žádost po telefonu a pak nás pozvaly na schůzku k podpisu smlouvy.Pár dní jsme počkali a pak nám peníze dorazili.Vytáhlo nás to z naší zlé situace.

 • 28.04. 15:25, Alžběta

  Dobrý den, musím souhlasit s paní Martinou. Mně i mému příteli tato společnost také pomohla. Já jsem zaměstnaná a přítel podnikatel. Chtěli jsme zrekonstruovat část bytu, proto požádali v bance o 350 000. Jenže v bance nám nepůjčili kvůli tomu, že prý jsme v registru neplatičů. Vůbec jsem nechápala, jak jsme se tam mohli dostat. Bylo mi řečeno, že pokud se opozdím s jednou splátkou, tak už se tam můžu dostat. Proto jsme zkusili nějakou nebankovní. Narazili jsme na MYERSON, vyplnili žádost a čekali. Požádali jsme jen u nich, jelikož bylo na ostatní společnosti mnoho negativních příspěvků. Na druhý den jsme byli osloveni touto společností, že mi byla schválena půjčka 150000 a příteli také 150000. Zdálo se nám to divné, že by každému půjčili takovéto částky, ale protože jsme peníze potřebovali, tak jsme souhlasili a přijeli do Brna. Schůzka proběhla bez jakýchkoliv potíží. Samozřejmě naše první otázka byla, zda máme úvěr schválený. Byli jsme ujištění, že ano. A tak jsme podepsali, každý zaplatili a doufali, že jsme nebyli oklamáni. A nebyli. Vše proběhlo tak, jak nám bylo řečeno.

 • 30.04. 15:13, Pavel

  Já jsem byl s maminkou na pobočce v Praze asi před deseti dny.Oba jsme to měli schválené,tak jsme šli podepsat smlouvu.Teď už peníze máme.Byli moc milí a vstřícní.Jsme vděční že nám to oboum vyšlo.

 • 06.05. 15:09, Karel

  Já si od nich pucil peníze a ted nemam na splatky. Doufam ze nedostanu exekuci. Manzelka by me zabila, protoze jsem ji o poujcce od nich nerekl.

 • 07.05. 14:06, Simča

  Zdravím všechny, můj případ je zase takový že jsem potřebovala zaplatit dluh po mým bývalým manželovi. Dostala jsem dopis, kde bylo že musím do měsíce zaplatit 50.000, jinak mi přijde exekutor. Jelikož mám tři děti, tak si takovou situaci nemůžu dovolit. Není to vysoká částka, ale s mým příjmem 16 tisíc z kterých platím 8 tisíc na půjčky a 3 tisíce za nájem se opravdu taková částka našetřit během dvou týdnů nedá. Sháněla jsem peníze, kde jsem jen mohla – v bankách, u příbuzných, u kamarádů.. Ale výsledek žádný. Kamarádka mi řekla, že viděla nějakou reklamu na internetu, ať si tam zkusím zavolat. A tak jsem to zkusila. Vyplnila žádost a byla uvědomená, že mi byla částka schválena, ale že se hradí poplatek. Zeptala jsem se, zda je to určitě schválené, pokud ano, tak jsem ochotna poplatek zaplatit. Když mi řekli že ano, tak jsem souhlasila. Máma mě však od toho odrazovala, že to nebude jen tak. Ale v takové situaci, co chcete dělat. Tak jsem podepsala, zaplatila a doufala. A vyšlo to. Jsem velice ráda, že mi tato společnost pomohla a tímto bych myersonu chtěla poděkovat.

 • 15.05. 08:20, Libor

  Peníze jsem od nich dostal,takže co víc dodat.Snad jen to,že se nemáte čeho obávat.Vše probíhá bezproblémů jak tady píšou i ostatní.Takže nic Vám v tom nebráni aby jste si taky od nich půjčili.

 • 15.05. 10:29, Vlastimil

  Myerson mi doslova zachránili život.Nikde mi půjčit nechtěli,protože jsem měl hodně jiných dluhů,ale tady mi to vyšlo.Touto půjčkou jsem vše zaplatil a ted konečne splácím jen jednu.Konečně je pro mně vše jednoduchší.

 • 15.05. 12:42, Ferda

  Spokojenost i u mně.Všechno probíhalo rychle a bez problémů.Smlouvu o půjčce jsem podepsal v Brně.Pak jsem za několik dní obdržel peníze.Splácím už třetí měsíc a můžu si to navýšit.

 • 20.05. 09:37, Tonda

  Nedávno jsem se toulal takhle po internetu a hledal nějaké poskytování půjček.Našel jsem společnost Myerson tak jsem to u nich zkusil.Na 30 tisíc mi to vyšlo i když jsem nezaměstnán.Byl jsem moc rád a ještě pořád jsem protože to proběhlo bezproblémově.

 • 21.05. 15:05, KoKr

  Ciao bambino!Tak mně to taky dopadlo!Supr,peníze jsem dostal jak bylo domluvené.Asi bych to měl oslavit.Konečně jsem venku z problémůůů!

 • 22.05. 08:41, Hela

  Myerson jsou skvělý.Konečně mi někdo půjčil.Měla jsem hodně dluhů a neprošla jsem v žádné bance.Zkusila jsem nebankovní společnost a u Myersonu mi to vyšlo.Dluhy jsem splatila a jsem nesmírně šťastná.

 • 29.05. 10:21, Tarkys

  Ano,u nich to probíhá v klidu.Žádal jsem si asi před 2 měsíci.Schválili mi o něco méně jak jsem potřeboval,ale stačilo.Peníze mi pak přišli do několika dní.

 • 29.05. 15:04, Dáša

  Já jsem spokojena.Peníze které jsem obdržela,jsem konečně mohla použít na koupu ojetého autíčka.Vyřízení proběhlo bez problémů.Tuto společnost můžu doporučit.

 • 01.06. 14:05, Věra

  Jsem ráda,že jsem natrefila právě na Myerson.Už jsem se jednou nechala napálit,tak jsem ráda,že tady mi to vyšlo.Peníze mi přišli za pár dní.Teď už mám půlku splacenou.

 • 02.06. 14:06, Martina

  Chtěla jsem začít s podnikáním a potřebovala jsem nějaký počáteční kapitál.Banka mi nevyhověla,tak jsem hledala něco na internetu.Natrefila jsem na společnost Myerson a zažádala jsem si.Schválili mi to na 50.000,-.Peníze mi bezproblémů přišli.

 • 03.06. 11:23, Leoš

  Mám už několik půjček. Jak v sektoru bankovním, tak i nebankovním a také jsem bohužel v registru neplatičů. Protože mi banka odmítla další půjčku poskytnout, obrátil jsem se na firmu Myerson. Sice to nebyla částka příliš velká, ale i tak mi pomohla zbavit se některých půjček

 • 03.06. 12:34, Sivákovi

  Před rokem jsme potřebovali dodělat náš rodinný domek.Pomohla nám společnost Myerson,která nám poskytla půjčku.Splátky jsem si navýšili a teď už nám půjčka bude končit.Možná to někdy,když budeme potřebovat,zkusíme u nich znovu.

 • 05.06. 08:39, Martin

  O této společnosti nemám žádné pochybnosti.Peníze jsem od nich obdržel před půl rokem.Ani v té době ani teď se splácením nejsou žádné problémy.Můžu je taky doporučit.

 • 05.06. 13:37, MILAN

  Dobrý den, já jsem také s touto společností spokojen. Nabídli mi úvěr ve výši 150.000,-. Měsíční splátka je velmi příznivá a provize, nad kterou se většina klientů pozastaví je normální. Za vše se dnes platí. Vyřízení mé půjčky trvalo pár dní a jsem opravdu spokojen.

 • 05.06. 13:53, Míša

  Jsem na mateřské dovolené a peníze z ní teda nejsou velké.Chtěla jsem si trochu přilepšit.Na internetu jsem si našla Myerson,že poskytují půjčku i ženám na mateřské.A taky tak bylo.Půjčili mi 30.000,-.Splátka mi vyhovuje.

 • 11.06. 09:51, Pája

  Já jsem zas student a taky mi poskytly půjčku 30 tisíc.Studuji informatiku a potřebovala jsem peníze na elektroniku.Potěšily mě když jsem se dověděla že to mám schválené.Za krátkou dobu jsem peníze obdržela.

 • 11.06. 11:09, Libor

  Půjčku jsem od nich dostal.žádný problém nenastal.klidně to můžete zkusit taky,není se tady čeho obávat.Peníze už jsem použil na osobní záležitosti.

 • 12.06. 09:04, Bára

  taky jsem od nich půjčku dostala.všechno probíhalo bez problémů.Na pobočce mi všechno vysvětlili,takže nebylo proč to nepodepsat.jsem ráda,že to vyšlo.

 • 12.06. 13:55, Marie

  Měla jsem hodně dluhů i u známých, a tak jsem potřebovala všechno uhradit a splácet jen jednu půjčku.Zkusila jsem to u myersonu.Vyplnila jsem žádost,byla schválená a půjčku jsem dostala.

 • 19.06. 13:25, Zdeňka

  Ahoj, před nedávnem jsem se stala čerstvou řidičkou.Pro mně to byla velká výzva ke koupi nějakého autíčka.Zkusila jsem si zažádat u myersonu o půjčku abych si ho mohla pořídit.Vyšlo mi to :-) autíčko už mám.

 • 23.06. 11:10, Tomáš

  Dobrý den, tato společnost mi moc pomohla.Vytáhla mě z toho nejhoršího.Půjčku mi schválili.Peníze jsem pak obdžel na účet.

 • 26.06. 09:46, Věra

  mně taky moc pomohla. S manželem jsme měli už hodně půjček a už jsme to nestíhali splácet.Myerson nám půjčili a finanční situace se nám hodně zlepšila.

 • 26.06. 11:37, Petra

  Myerson mi půjčku poskytli.Vyřizovala jsem si ji asi před 3 měsíci.Nenastali žádné pochybnosti.Pro peníze jsem si jela osobně a dostala jsem je hotově.

 • 01.07. 13:15, Sedlákovi

  My jsme si s manželem brali úvěr loni o prázdninách. Chtěli jsme si koupit garáž, sice jsme nějaké peníze měli, ale to bylo málo. Půjčili jsme si ještě 50.000. S vyřízením půjčky jsme žádný problém něměli.

 • 03.07. 09:09, Karel

  Dobrý den, u Myersonu jsem žádal před časem. Jejich inzerát jsem našel na internetu.Zavolal jsem na uvedené číslo a sepsal žádost.Pak jsem se domlouval na schůzce do Prahy.Nenastala žádná komplikace a za pár dní jsem měl peníze na účtě.

 • 09.07. 14:03, Max

  MNĚ to u této společnosti dopadlo.Když nemáš co tajit proč by to někomu nemělo dopadnout?já jsem měl exekuci,byl jsem i v bankovním i v nebankovním registru.Operátorce jsem všechno do žádosti sdělil a půjčku jsem dostal.

 • 10.07. 10:24, pulinka

  Ani já neměla žádný problém.S pánem na pobočce v Brně jsem seděla půl hodiny a on mi vše dopodrobna vysvětlil.Peníze mi byly zaslány na účet a já jsem se dostala z trablů.

 • 10.07. 14:37, David

  Super já jsem byl taky na jejich pobočce a podepsal. Peníze mi došli za několik dnů

 • 17.07. 10:58, Aleš

  Taky jsem si vzal od Myersonu půjčku.Půjčili mi,nebyl žíádný problém.Už jsem i odeslal první splátku.

 • 17.07. 13:35, šimůnek

  My jsme si od Myersonu také půjčili.Bylo to pro nás moc výhodné tak jsme to zkusili u nich.Vyplnili jsme žádost kterou nám schválili,podepsali smlouvu a peníze jsme dostali.

 • 24.07. 14:04, Vojtěch

  Já jsem taky peníze dostal.Nebyl důvod proč bych je nedostal.

 • 30.07. 13:27, Marián

  Mně společnost Myerson taky půjčku poskytla.Měl jsem záznam v registru co jsem i uvedl do žádosti a nebyl žádný problém.Peníze jsem měl na účtu v stanovené lhůtě.

 • 31.07. 08:40, David

  taky jsem si zadal u myersonu a taky jsem pujcku dostal.vyrizeni probehlo rychle a v poradku.

 • 20.08. 09:53, Zuzana

  Já jsem určitě peníze oknem nevyhodila.Zaplatila jsem poplatek a peníze o které jsem žádala mi byly zaslané.Všechno bylo v pořádku.

 • 21.08. 09:38, Renáta

  Dobrý den, odemně si taky vyžádali nějaké doklady. Vyřídila jsem je a pak mi peníze zaslali. Nebyl žádný problém.

 • 28.08. 14:32, Tonda

  Dobrý, taky jsem žádal u myersonu.přišlo mi schválení,takže pro mně to bylo konečně vykoupení z pekla.Peníze jsem si převzal v hotovosti.

 • 31.08. 13:31, Helča

  Taky jsem tam nedávno byla a všechno proběhlo v pořádku.Peníze jsem obdržela.A poplatky se platí všude,takže si myslím že máte jedno kde si zažádáte.

 • 01.09. 10:37, Kuba

  Dobrý den i já si vzal půjčku od Myerson.Dělali jsme novou střechu a každá kačka byla dobrá.Peníze nám půjčili.S měsíční splátkou jsme taky spokojeni.

 • 01.09. 14:45, Radek

  Myerson mi dohodil známý.On už od nich půjčku měl,takže jsem se nebál a taky jsem to zkusil.Měl jsem to schválené.Zajel jsem si do Brna.Peníze mi přišli na účet cca do 5 dní.

 • 03.09. 14:48, Robert

  taky mám dobré zkušenosti s myersonem. Po schůzce mi za pár dní přišli peníze na účet.Vyřízení bylo jednoduché.

 • 04.09. 09:21, Miloš

  Nechtěl jsem jít do nebankovní společnosti.Zkoušel jsem to v bankách ale marně.Na netu jsem našel tuto společnost,tak jsem to zkusil.A paráda!Peníze jsem od nich dostal.

 • 04.09. 12:47, Ondřej

  Taky mi zůstavala jen možnost jít k nebankovní společnosti.A dobře jsem udělal.U myersonu mi poskytli potřebné peníze a já se konečně dostal z trablů.

 • 08.09. 09:13, Tereza

  Dobrý den! Dcera měla finanční potíže.Zkusila nejdříve požádat o pomoc u mně,no bohužel jsem jí pomoct nedokázala.Našli jsme spolu tuto společnost a tak si zažádala.Byly jsme moc šťastné když jí to vyšlo.

 • 11.09. 14:29, andy

  bylo to v pohodě.peníze přišli včas.to bylo nejdulezitejsi aby přisli,protože u těchto společností člověk nikdy neví.

 • 18.09. 13:14, Lida

  Když má člověk potíže,nemůže si moc vybírat.Právě proto jsem si vybrala nebankovní společnost.A bylo to nad moje očekávání.Jsem opravdu spokojena.

 • 18.09. 14:14, Martina

  Taky je můžu jen doporučit.Pomohli mi vyřešit moje problémy ze kterých jsem už byla úplně na dně.Teď mám finanční situaci pod kontrolou a budu se snažit ji mít i nadále.

 • 24.09. 13:32, jumbo

  Dobrý den!Mně též tato společnost poskytla peníze a tolik kolik jsem potřeboval.Dostalo mně to z finanční krize a už mám po problémech.

 • 25.09. 11:42, durman

  Zdravim.Byl jsem u nich cca před měsícem.Peníze jsem dostal.V Brně se všechno sepsalo a bylo to.

 • 25.09. 14:22, Bolt

  Taky jsem na tom nebyl dobře.Tady to ale vyšlo.Peníze mi půjčili a vyřešilo se to.Bylo to bez problémů.

 • 02.10. 13:00, Edina

  Moje finanční situace mě zahnala až k nebankovní společnosti.Měla jsem z toho obavy,ale v bance jsem už neprošla.Zažádala jsem si tedy u myersonu a čekala jestli mi to schválí.Bylo to naštěstí v pořádku.Půjčku mi schválili a já peníze dostala.

 • 06.10. 10:25, Milada

  Dobrý den.Reaguji taky na tuto společnost.Jsem s nimi moc spokojena.Poskytli mi peníze,které jsem strašně moc potřebovala.Chtěla bych jim tímto poděkovat.

 • 07.10. 10:15, Darina

  Přidávám se k poděkování.Nemám ve zvyku někde psát,ale jsem opravdu moc ráda za kladné vyřízení mé žádosti.Penízky nám moc pomohli.

 • 09.10. 12:18, Norbert

  Ja som tiež spokojný.Mám trvalý pobyt v Českej republike a tak mohli poskytnúť peniaze aj mne.Prebehlo to v poriadku a peniaze som dostal.

 • 12.10. 14:14, Elena

  Zkoušela jsem to po více společnostech ale marně až tu to vyšlo,nevadilo jim že mám záznam v registru a byli velice ochotni mi pomoct v mé finanční tísni.díky

 • 16.10. 09:35, M.Procházka

  Našel jsem si na vyplnění jejich online žádost.Zkusil jsem to teda,zato jsem nic nedal a schválili mi ji.Domluvil jsem se teda na schůzce do Prahy.Byl tam sympatický pan, který mi vše dopodrobna vysvětlil.Peníze jsem měl asi 3 dny po podpisu smlouvy o půjčce.

 • 20.10. 14:01, marie

  Taky jsem byla v Praze, byl tam asi ten samý pán, protože byl opravdu moc ochotný a vše mi vysvětlil.Všechny doklady jsem si vyřídila a peníze jsem obdržela.

 • 21.10. 19:35, Karla

  Dcera potřebovala půjčit peníze na koupu bytu.Našli jsme tuto společnost a vyplnila online žádost.Schválili jí to.Byla moc šťastná že bude mít svůj vlastní byt.A ted už ho má.Tuto společnost vřele doporučujeme.

 • 23.10. 12:58, Milan

  Doporučuji taky.Peníze mi přišli.Žádný problém.Teď žádá i má žena.

 • 30.10. 09:18, Marek

  Dostal jsem se do situace,kterou bych nikomu nepřál.Peníze jsem potřeboval jako sůl,ale nikde mi půjčit nechtěli.Narazil jsem náhodou na myerson,tak jsem si zkusil zažádat.Schválili mi žádost a já jsem jel podepsat smlouvu.Peníze mi v pořádku přišli.

 • 30.10. 13:07, Dan

  Taky jsem nutně potřeboval peníze a tady jsem dostal.Vyřízení netrvalo dlouho a peníze jsem měl na účtě.Jsou fajn.

 • 30.10. 13:21, Martin

  Asi každý kdo si půjčuje u nebankovní společnosti potřebuje peníze nutně.A já také.U této společnosti to ale bylo v pohodě.Všechno proběhlo v pořádku a peníze jsem dostal.

 • 05.11. 12:33, Petr

  Na myerson jsem narazil v inzerátu.Podíval jsem se na stránky této společnosti a jejich podmínky mi vyhovovali.Vyplnil jsem online žádost a další den mně kontaktovali.Jel jsem podepsat smlouvu a pak mi přišli peníze.

 • 06.11. 12:52, Marián

  Taky jsem našel inzerát na netu.Vyplnil jsem tu online žádost a další den mi volali.Jel jsem k podpisu a všechno bylo rychle za mnou.Peníze přišli.

 • 06.11. 13:39, Romana h.

  Pan na pobočce u myersonu byl velice vstřícnej.Chtěla bych mu touto cestou moc poděkovat i za jeho chování i za půjčku,kterou jsem dostala.

 • 11.11. 13:10, David

  Dobrý den všem!Ale hlavně společnosti Myerson.Jsem strašně rád že mi poskytli půjčku.Vyřizoval jsem si ji před pár týdny,všechno proběhlo bez problému.Společnost Myerson doporučuji.

 • 12.11. 11:02, Jan

  Taky jsem jel k této společnosti.Měl jsem to z ruky, ale když člověk potřebuje peníze, tak si zajede i dál.Schůzka proběhla rychle a za pár dní jsem peníze dostal.

 • 16.11. 07:54, Martina

  V době kdy jsem si u nich žádala jsem byla na mateřské dovolené.Půjčili mi menší částku.Teď už pracuji a zkusila jsem to znova a půjčili mi víc.

 • 16.11. 07:56, Adam

  Firma Myerson byla jedna z mála co mi žádost schválila a měla skvělé podmínky.Tak jsem to teda u nich zkusil a dopadlo to dobře.Za pár dní jsem měl peníze na účtě.

 • 18.11. 14:56, Lucie

  Setkala jsem se už ne s jednou nesolidní firmou.Tahle k nim ale nepatří.Myerson mi půjčili přesne tolik kolik jsem potřebovala.Potřebné doklady jsem vyřídila a bylo to.Peníze přišli.

 • 18.11. 18:12, Věra

  Přesně tak, všude vás jen oberou o poslední peníze. U společnosti Myerson mi to ale vyšlo.Zaplatila jsem poplatek, podepsala smlouvu o půjčce a následně jsem peníze dostala.

 • 20.11. 10:40, Jozef

  Mám trvalý pobyt v Českej republike, takže aj mne poskytla táto spoločnosť peniaze.Všetko bolo rýchlo vyriadené.Peniaze už mám.

 • 20.11. 14:23, Karel

  Vánoce jsou přede dveřmi a peníze na dárky chybí.Zkusil jsem štěstí u Myersonu a prošel jsem.Schválili mi 30.000 a už jsem je aj obdržel.

 • 20.11. 14:50, pan M. Doležel

  Měl jsem několik dluhů, kvůli mému nevydařenému podnikání, půjček jsem měl více než dost! Společnost Myerson mi však pomohla. Našel jsem jejich společnost na internetu, vyplnil online formulář a čekal. Druhý den mi volala operátorka, že úvěr je schválen a domluvil jsem si schůzku k podpisu smlouvy. Podepsal jsem smlouvu, uhradil poplatek za právně podloženou smlouvu a čekal na peníze. Do 5 dnů jsem měl peníze na účtě.Již druhý měsíc splácím půjčku od společnosti Myerson a přemýšlím o navýšení půjčky o kterou si můžu po 3 měsících pravidelných splátek zažádat. Takže společnost Myerson můžu vřele doporučit.

 • 20.11. 15:10, Aleš

  Přesně tak to probíhalo i se mnou.Mám radost, že je to opravdu solidní společnost a tolika lidem pomůže v jejich špatné finanční situaci.

 • 24.11. 15:01, Ondřej

  Společnost myerson mi poskytla úvěr ve výši 30 tisíc.Byl jsem v té době nezaměstnaný, takže mi to moc pomohlo.

 • 25.11. 10:12, Libor

  Vždycky jsem se mohl spolehnout na mou banku, ale už jsem tam měl víc půjček a karet a proto mi už další půjčku neposkytli.Kamarád mi poradil tuhle nebankovní společnost, od které už on půjčku měl,tak jsem to zkusil taky.V naprostém pořádku jsem od nich peníze dostal taky.

 • 30.11. 07:58, bára

  Je čas dárků,ale já jsem s penězma nějak nevyšla.Zkusila jsem si půjčit menší částku a úplně v pohodě mi ji půjčili.Dárky už mám z krku ;-)

 • 30.11. 08:34, Václav

  Znám více lidí co od nich půjčku dostali.Nemají žádné špatné zkušenosti.Všechno jim vyřídili rychle a včas.

 • 04.12. 12:48, Ondra

  Taky jsem půjčku od maersonu dostal.Žádost jsem vyřídil po telefonu a pak jsem jel k podpisu smlouvy.Všechno bylo vyřízené rychle.Doporučuju.

 • 08.12. 12:54, Alena

  Už na schůzce jsem měla s této společnosti dobrý pocit.Pracovník pobočky mi všechno důkladně vysvětlil a já smlouvu podepsala.Peníze jsem obdržela rychle.

 • 10.12. 14:00, Táňa

  :-) jo,pánovi jela pusa jedna radost.Taky jsem u nich smlouvu podepsala a peníze přišli bezproblémů.Doporučuju je všem.

 • 11.12. 12:45, Helča

  Dobrý den, přes léto jsem se díky mé vysněné drahé dovolené dostala do finanční tísně.doteď nemůžu pochopit jak se to mohlo stát.POotřebovala jsem nutně peníze které jsem neměla.U myersonu mi půjčili dost peněz nato,abych se z toho vyhrabala a teď je vše ok.

 • 11.12. 14:23, barnyx

  Potřeboval jsem co nejrychleji peníze,no v bance by to byly samé papírovačky.Vyzkoušel jsem nebankovní společnost Myerson.Bylo to určitě rychlejší jak v bance.Peníze přišli v pořádku na účet.

 • včera 11:05, Radka

  Dobrý den,tak peníze od Myersonu mi stihli přijít ještě před Vánocema,což je super.Vřelé díky!

 • včera 14:33, Tomáš

  Taky jsem tam byl v této době.Peníze jsem ale nepotřeboval na dárky,ale na něcxo mnohem důležitějšího.Půjčili mi a já se dostal z trablů.

 • včera 15:12, lucie

  Chtěli jsem novou kychyň.ta naše už vypadala hrozně,ale neměli jsme na novou peníze.Zkusili jsme si půjčit u myersonu a vyšlo to.byl to supr pocit.

 • 05.01. 10:24, Jiří

  Dobrý den,zdravím všechny a strašně se udivuji co se tu dočítám,já se společností Meyrson komulikuji již čtyři měsíce ale půjčku ještě nemám ale už ji mám schválenou a čekám na kontakt od úvěrového oddělení,myslíte že mám pořád čekat

 • 08.01. 10:35, Ladis

  Určitě vyčkej. Já jsem si taky myslel,žeby to mohli stihnout do Vánoc. Nestihli to, ale teď mi už peníze přišli,takže je to vpořádku.

 • 08.01. 12:42, Hanča

  Dobrý den, sháněla jsem menší půjčku,ale peníze jsem potřebovala docela nutně.Vyzkoušela jsem tuhle společnost a jsem spokojena.Půjčili mi.

 • 08.01. 14:07, Marta

  Já jsem si počkala pár dní navíc, ale půjčka mi byla poskytnuta.Jsem moc ráda.Nebylo nic moc na vyřizování.I když jsem čekala, bylo to celkem rychle vyřízené.

 • 12.01. 14:08, Tomáš

  Dobrý den, půjčka od myersonu mi vyšla na poprvé.Schválili mi částku 50.000,- Peníze jsem obdržel do několika dní od podepsání smlouvy.



<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se