blog o myerson

 

půjčka myerson


U spol. Myerson jsem si žádal asi před půl rokem.Měl jsem hodně dluhů a v bance mi půjčit nechtěly. Zkusil jsem to teda u nebankovní společnosti. U Myersonu mi to schválily. Ze začátku jsem měl pochybnosti, ale po podepsání smlouvy to bylo opravdu rychle vyřízené. Dostalo mně to ze zlé situace a teď jen měsíčně splácím. Jsem zato moc vděčen.
10.04.2009 12:35:58 |
stálý odkaz

Komentáře

100 komentářů:
 • 14.04. 11:43, Karel Jondovský

  1. Dobrý den, společnost Myerson mi dali půjčku 30000. Museli jsem skládat provizi, ale ta byla až po podpisu smlouvy, což je dobré. Když jsem totiž bral naposledy nebankovní půjčku, tak chtěli provizi před podpisem. Tady to bylo v pohodě. Půjčku mám už dva roky a teď jsem požádal o další.

 • 17.04. 14:59, Radovana

  Zdravím, já taky naletěla u mnoha společností. Dostala jsem se do finanční tísně a sháněla půjčky, kde to jen šlo. Dohromady za poplatky jsem zaplatila skoro 21 tisíc. Finanční krize byla stále horší. Jednou jsem narazila na stránky MYERSON. Půjčka se mi zdála seriózní, ale opět poplatek. Nechtělo se mi dávat zase nějaké společnosti peníze. Doba vyřízení, měsíční splátky, prostě podmínky půjčky byly pro mou situaci výhodné, tak jsem si řekla, že to zkusím. Chybami se přece člověk učí. Zkusila jsem požádat o částku 150000, na druhý den telefonát s tím, že mi mohou nabídnout 100000. Já na to, že i tato částka by mi velice pomohla. Operátorka mě ujistila, že je úvěr schválený, ale že za vyřízení se platí poplatek 5.000 po podpisu smlouvy. Já jí řekla, že jsem takto přišla o opravdu velkou sumu. Ona mi odpověděla, že mají stanovený tento poplatek na náklady s půjčkou a bohužel se neubrání tomu, že ostatní společnosti mají systém podobný. To samé mi sdělila i zástupkyně na pobočce, tak jsem si řekla, že přece všichni nemohou být lháři. Tak jsem podepsala a zaplatila. A ony opravdu nelhaly. Penězi jsem zaplatila dluhy a konečně se z krize dostala.

 • 22.04. 14:33, Jiří

  Dobrý den, musím souhlasit s předchozím příspěvkem. Sháněl jsem půjčku u nějaké společnosti, kde neřeší registry. Našel jsem stránky této společnosti a tak jsem zkusil vyplnit žádost. Na druhý den mi volala operátorka, že mi byla půjčka schválena a že je nutné přijet podepsat smlouvu. Obchodní zástupce v Praze mi dal podepsat smlouvu a sdělil, že mi peníze přijdou do 7 pracovních dnů. Nabídka se mi zdála seriózní a tak jsem podepsal a zaplatil. A skutečně do 7 dnů jsem měl peníze na účtu.

 • 23.04. 13:47, Petr

  Když chcete peníze a v bance vám nedají,určitě se můžete spolehnout na Myerson.Měl jsem několik půjček, v bance jsem už neprošel,tak jsem si vzal půjčku od Myersonu.Našel jsem je na internetu.Vyplnil jsem žádost,podepsal smlouvu a čekal.Vyřízení bylo teda bezproblémové a peníze jsem měl po několika dnech na účtě.

 • 24.04. 10:13, Eva

  Dobrý den, potřebovala jsem si půjčit na vyplacení dosavadních půjček větší částku. Mám 4 půjčky. Příjem je asi 18 000 a závazky mi činili 9 000. V bance jsem samozřejmě neprošla a tak jsem zkusila různé nabídky na teletextu, internetu apod. Zaujala mě nabídka firmy Myerson, jen ta provize se mi zase nezdála. Už jsem tak párkrát zaplatila a nic nedostala. Ale jelikož situace už byla neúnosná, tak jsem si řekla, že to ještě jednou zkusím. Když mi došli výpisy z registrů byla jsem zoufalá. Avšak byla jsem ujištěna, že je to prý jen formalita. A tak jsem je vyřídila. Potom co je obdrželi mi peníze přišli do 10 dnů. Celých 150.000,-. Já poplatila dluhy a teď splácím jen tu jednu.

 • 26.04. 16:17, Simča

  Ahoj, já jsem taky potřebovala větší částku peněz.Moc jsem se už zadlužila,tak jsem vyzkoušela taky Myerson.Bylo mi scháleno 100.000,-.Moc jsem se tomu těšila.Po podpisu smlouvy to mělo rychlý spád.Jsem ráda,že se najdou i takě společnosti,které pomůžou i kritickým klientům.

 • 30.04. 14:44, Lenny

  Od myersonu mám taky půjčeno.Potřeboval jsem zaplatit nějaké dluhy,tak jsem si u nich zažádal.Všechno proběhlo ok.Půjčku jsem dostal a dluhy zaplatil.

 • 05.05. 12:32, Vanda

  Externě studuju a potřebovala jsem zaplatit školu.Peníze navíc jsem bohužel v té době neměla.Zažádala jsem si u této nebankovní společnosti o 30.000,-.Schválily mi to a peníze jsem obdržela co nevidět.Teď už se ale snažím si na školu šetřit,abych si na ni nemusela půjčovat.

 • 06.05. 15:08, Radomír

  Dobrý den, já si od této společnosti chtěl půjčit peníze. Po odkazech na internetu jsem si to však rychle rozmyslel. Ale jelikož mi bylo divné, že je tam tolik příspěvků a ta společnost normálně funguje, tak jsem si řekl, že to alespoň vyzkouším. A tak jsem podal žádost, přišlo schválení a termín k schůzce. Po přečtení smlouvy jsem na nic zákeřného nepřišel a tak podepsal a zaplatil. A trvalo pár dní a peníze jsem měl. Teď si jen kladu otázku, kdo asi tyto příspěvky píše.

 • 07.05. 08:29, Matěj

  Já jsem to u nich taky zkusil a peníze jsem dostal.Ty špatné odkazy tam nejspíš budou psát závistliví lidé.Já jsem z této půjčky šťastný a určitě to přeju každému.Když to vyšlo mně,proč by to nemohl mít i někdo jiný.Je to jedna ze společností na kterou se můžete spolehnout.

 • 07.05. 11:30, Arny

  S firmou Myerson jsem taky spokojen.Potřeboval jsem zaplatit dluh,tak jsem si zažádal u nich.Penízky mi přišli do doby jak bylo dohodnuto.Měsíční splátka je přijatelná, takže si pořitom můžu i šetřit.Jsem moc rád.

 • 07.05. 14:04, Fanda

  Zdarec, já mám od firmy myerson půjčku 50.000,-. Teď jí budu doplácet. Mám nějaké peníze navíc. Jediná tato firma mi pomohla, když jsem potřeboval peníze. Jsou výborní.

 • 12.05. 17:30, X-man

  Na mně žádnej podvod tato firma neudělala takže já můžu psát jen kladně.Nemněl jsem s nima žádný problém.Všechno proběhlo tak,jak se psalo ve smlouvě.Jsem rád že jsem trefil na tu správnou společnost.

 • 14.05. 11:14, Bedřich

  Mně to u nich vyšlo.Schůzka i podepsání smlouvy o půjčce proběhli bezproblémů.Peníze jsem obdržel v dané lhůtě.Já jsem rád a spokojen.

 • 14.05. 19:09, Korny

  Na tuto spolecnost jsem nahodou natrefil na internetu.Nechtelo se mi tomu moc verit,ale vyzkousel jsem to.Vyplnil jsem zadost a druhy den mi od nich volala operatorka s tim,ze to mam schvalene.Sel jsem na schuzku,poradne jsem si precetl smlouvu a vse bylo v poradku.Podepsal jsem a penize jsem dostal.Dobra volba.

 • 20.05. 08:25, Kačka

  Jsem ráda,že jsem natrefila na tuto společnost.Nutně jsem potřebovala peníze a taky jsem je od nich i dostala.Splátka mi vyhovuje a konečně splácím už jenom tuhle jednu půjčku.Takže taky zásílám tenhle kladný komentář.

 • 21.05. 13:58, Láďa

  Já jsem u nich dopad dobře.Půjčku mi poskytli,nebyl žádný problém.Si myslím že tenhle blog je pro lidi,co byli spokojeni a neměli problém a ze blog který jsem napsala paní Iva je pro klienty,kteří spokojeni nejsou.Důvod ale nevím,mně vše vyšlo a jsem rád.

 • 21.05. 19:46, Janča

  Peníze jsem si chtěla půjčit na malou rekonstrukci bytu.Chtěla jsem ho nabídnout do pronájmu,tak jsem ho musela trochu obnovit.Půjčila jsem si u Myersonu.Peníze jsem dostala,nebyl žádný problém.

 • 22.05. 09:18, Landa

  V situaci ve které jsem byl mi nedokázala pomoct ani rodina,ani banka.Na netu jsem si našel hodně nebankovních společností,.Zkusil jsem to u více a u této mi to schválili.Po podepsání smlouvy o půjčce jsem za pár dní peníze dostal.Moje situace se tím hodně zlepšila.

 • 27.05. 10:05, Vránová A.

  Syn si u této společnosti žádal asi před 2 měsíci.Měl to vyřízené docela rychle,tak jsem to zkusila taky.Žádala jsem o 150.000,- a měla jsem je i schválené.Smlouvu jsem podepisovala v Praze.Peníze jsem taky obdžela,takže je klidně doporučuji i známým.

 • 29.05. 09:21, Vlasta

  U této společnosti nedošlo k žádnému problému.Na internetu jsem si přečetl smlouvu a pak jsem jí jel podepsat.Mělo to docela rychlý spád.Peníze jsem obdržel do deseti dní.

 • 29.05. 11:36, Petr Zlámal

  Nutně jsme potřebovali peníze.Jsme zapsáni v bankovním registru,takže v bance jsme to ani nezkoušeli.Splečnost myerson jsme našli na teletextu.Zavolali jsme si tam,vyplnili žádost a pak jsme se domluvili na schůzce.Smlouvu o půjčce sme podepsali v Brně a pak nám přišli peníze.

 • 29.05. 13:25, Tomáš

  Moje situace mi nedovolovala čekat ani minutu,tak jsem si taky zažádal u nebankovní společnosti.Myerson mi doporučila kolegyně,tak jsem neváhal a šel do toho.Po podepsání smlouvy o půjčce jsem peníze obdržel vcelku rychle.

 • 29.05. 14:28, Richard Malý

  S touto společností mám dobré zkušenosti.Po vyplnení online žádosti a schválení jsem jel podepsat smlouvu.Schválené jsem to měl na 30.000,- z důvodu, že jsem v důchodu.Ale i menší částka potěší.Po podepsání smlouvy o půjčce jsem peníze do několika dní obdržel na účet.

 • 01.06. 13:01, standa

  Já jsem peníze od podepsání smlouvy o půjčce dostal do týdne.a jak vidím,tak i ostatní lidé co tady píšou.Takže já bych to u nich zkusil klidně zas.Jsem rád,protože se tím vyřešilo dost mích problémů.

 • 02.06. 09:26, Běta

  Tyto papíry jsem obdržela taky.Vyřídila jsem je a zaslala zpět.Pak už jsem to měla vyřízené. Peníze už jsem obdržela,takže všechno proběhlo vpořádku.

 • 03.06. 11:24, Lada

  Myerson je opravdu solidní společnost. Několikrát se mi stalo, že jsem zaplatil poplatek u jiných společností, který nebyl příliš malý a peníze nikde. Toto však neplatí u Myersonu. Zde jsem získal bez problémů půjčku ve výši 30.000,-. Řádně splácím a protože si chci koupit nové auto určitě opět zvolím půjčku u této společnost.

 • 05.06. 08:16, Stanislav

  To máte pravdu,splátky mají opravdu v klidu.Právě jsem uhradil první splátku.Potřeboval jsem peníze na splacení jiných půjček.Teď už je splacené mám a konečně splácím jen jednu.

 • 05.06. 13:36, Erika

  Já jsem na mateřské dovolené. V bance nic nedostanu. Můj starší syn si přál počítač, ale já neměla peníze na něj. A tak jsem zkusila Myerson. Poradila mi to kamarádka, která u nich půjčku má. Bála jsem se zaplacení provize, ale když to vyšlo kamarádce, tak snad mě také. A opravdu mi dali dvacet tisíc a já koupila synovi počítač. Jsou opravdu hodní.

 • 10.06. 09:29, Dáša

  Já jsem už peníze dostala.Přišli mi cca za deset dní od podepsání smlouvy o půjčce.Všechny potřebné věci jsem si vyřídila.Pak už to to bylo vyřízené rychle.

 • 18.06. 09:51, Marek

  Nevím proč s touto společností máte problém,ale u mně žádný nenastal.Všechno potřebné jsem doložil a bylo to. Peníze mi poslali na účet za pár dní.

 • 19.06. 09:59, Vladimír

  I já jsem spokojen.Měl jsem dluhů až nad hlavu.V bance jsem neprošel,tak jsem to zkusil v nebankovní společnosti.U myersonu mi to schválili a půjčku jsem dostal.Teď ji mám už skoro splacenou a možná to zkusím znova.

 • 19.06. 14:41, Ríša

  Je to jedno kde jsi půjčite, jestli v bance nebo nebankovní společnosti. Úroky musíte platit všude. Já jsem šel do této společnosti, protože mi jí doporučil kamarád. On si tam taky žádal a peníze dostal tak proč né já.

 • 24.06. 15:11, Honza

  Proběhlo to v pohodě.Myerson mi poskytli peníze,které jsem potřeboval.Pomohli mi vyřešit moje problémy.Nemám k nim žádné výhrady.

 • 25.06. 11:27, Aleš

  Já taky ne.Asi před půl rokem jsem u nich žádal o půjčku.Potřeboval jsem to na splacení leasingu na auto.Peníze mi přišli pár dní po podepsání smlouvy o půjčce.

 • 26.06. 08:07, Denisa

  Ahoj,i mně společnost Myerson dokázala pomoct.Potřebovala jsem vyřešit moji náhlou finanční krizi.Žádala jsem o 50.000,-.Schvílili mi je a do několika dní mi je převedly na účet.

 • 01.07. 12:42, Natálie

  Já měla strach z nebankovní společnosti.Moc se mi do něj nechtělo,ale jiná možnost mi nezůstala.Jsem v bankovním registru a v bance mi půjčku neposkytli.Zažádala jsem si u Myersonu a tady to vyšlo.Peníze mi půjčili.

 • 02.07. 09:49, Pavla

  Půjčku od Myersonu jsem dostala.všechno potřebné jsem doložila a nebyl důvod k nepůjčení.Na účet mi prišli za několik pár dnů.

 • 03.07. 10:34, Ingrit

  Četla jsem také ty negativní články, proto jsem ráda, že jsem našla i pozitivní. Já jsem půjčku od této společnosti dostala. Sice jsem čekala o něco dýl, ale to nevadí hlavně,že peníze mám.

 • 03.07. 13:23, Jiří a Stáňa

  Telefoní číslo na tuto společnost jsme našli v novinách a hned jsme tam zavolali. S operátorkou jsem sepsal žádost a čekal na vyrozumnění. To bylo kladné, proto jsem se s nimi domluvil na schůzce v Brně, jelikož to máme blízko. Po podepsání smlouvy jsme čekali jesli peníze dostanem. Ty jsme opravdu obdrželi za někollik dní.

 • 10.07. 08:20, Tomáš

  Dobrý den,u myersonu jsem půjčku dostal.Penízky jsem využil pro svou vlastní potřebu.Moc jsem na ně nespěchal,ale i tak to bylo vyřešené rychle.

 • 14.07. 09:39, Hynek

  Dobrý den,potřeboval jsem peníze na dodělávku baráku.V bance mi to už nevyšlo,tak jsem zkusil nebankovní společnost.Tady mi půjčili,takže pro mně to nebyl žádný podvod.

 • 17.07. 08:26, Marie

  U myersonu jsem si vzala půjčku taky.Vyřídilo se to docela rychle.Jiné východisko jsem neměla jen zkusit nebankovní společnost a vyšlo to.

 • 17.07. 14:23, berilius

  přístup-ok, vyřízení-ok, prostě všechno ok, peníze jsem dostal a o to jde...

 • 24.07. 14:42, Pavel

  mmm,já jsem dostal tolik kolik mi schválili.jsem s tím spokojenej a taky jsem to vyřizoval v Brně.

 • 29.07. 08:15, Fiona

  Dobrý den,vzala jsem si u nich půjčku a všechno bylo v pohodě.Požadované doklady jsem vyřídila a pak jsem čekala na peníze.Do několika dnů jsem je měla na účtě.

 • 20.08. 18:18, Vojta

  Já mám s Myersonem dobrou zkušenost.Žádal jsem o půjčku kterou jsem měl schválenou a taky jsem jí dostal.I známý u nich žádal a taky mu vyhověli.

 • 27.08. 09:50, Annika

  Mně to s půjčkou u Myersonu vyšlo.A klidně je poradim i znamym.nemela jsem zadny problem s touto spolecnosti.

 • 28.08. 10:50, krups

  pred nedavnem jsem zadal u teto spolecnosti.zadost mi schvalili a tak jsem jel podepsat smlouvu.bylo to v pohode a penize jsem dostal.

 • 31.08. 09:16, Limba

  Dobrý den, my jsme dělali předělávku rodinného domku.Potřebovali jsme nějaké peníze navíc,tak jsme si zažádali u myersonu.Žádost nám schválili.Potřebnou částku nám půjčili a my jsme si dodělali závěrečné práce na domě.

 • 03.09. 11:33, JohnyB

  Dobrý den, mám schválenou půjčku ve výši 250tis. a zítra ji jedu podepsat do Brna, pak napíšu jestli peníze přišli... zatím mám trochu obavy.

 • 11.09. 13:12, Prtka

  Nedávno jsem se stavoval na pobočce.Zástupce mi sdělil veškeré informace o společnosti,tak jsem si zažádal.žádost mi schválili.Po podpisu jsem peníze obdržel cca do 10 dní.

 • 16.09. 17:55, ondrej

  potreboval jsem nutne penize.soused mne nakecal at to zkusim u myersonu,pry tam uz taky byl.a pohodicka,penize jsem nastesti dostal,jinak bych tam udelal jinej randal.jsem s nimi ale spokojenej a vim kam jit priste.

 • 18.09. 08:53, Martin

  Nic složitýcho to nebylo.Podepsala se smlouva,všechny potřebné doklady jsem doložil a bylo to.

 • 23.09. 09:39, Jirka

  Taky to probíhalo v pohodě.Měl jsem sice problém s termínem dostavit se na schůzku,ale nakonec jsem si volno našel.Peníze už mám a to je to hlavný.

 • 25.09. 14:37, Ladík

  taky jsem je dostal obratem.žádný problém.všechno se vyřídilo a penízky byly na účtu.

 • 02.10. 09:36, Olda

  Dobrý den, nedaávno jsem taky žádal u této společnosti.Všechno se vyřídilo docela rychle a peníze mi byly zaslány na účet.Jsem spokojen.

 • 02.10. 12:38, Tomas

  Taky jsem spokojenej.Všechno probíhalo tak,jak mi bylo sděleno do telefonu.Po podpisu smlouvy o půjčce jsem peníze obdržel na účet.

 • 06.10. 10:50, Karel

  Také jsme se dostali do finanční krize a potřebovali jsme rychle peníze.Operátorky byly velice vstřícné a ochotné vše vyřídit,vše probíhalo tak jak bylo řečeno a pak už za pár dní přišli peníze na účet.Z krize jsme se dostali a ňáké peníze nám ještě zbyli.takže už zase můžem klidně spát

 • 07.10. 12:52, Tobi

  Všude se musí platit poplatky..předem nebo pak to už je jedno.Hlavně že půjčku dostanete.A já jí dostal, takže nelituju že jsem do toho šel.

 • 08.10. 15:45, Renata

  Mám s nimi také dobrou zkušenost sice jsem musela zaplatit poplatek ale tak to většinou chtějí všude.Půjčku mi poskytli a já pravidelně splácím takže přemýšlím že to zkusím zase.

 • 09.10. 09:36, Miloš

  my jsme začali podnikat a potřebovali jsme ještě peníze navíc.u myersonu nám peníze poskytli.podníkaní nám šlape,takže teď jen krásně splácíme.

 • 09.10. 12:21, Morávek

  Peníze jsme taky využili k začínajícímu podnikání.Docela nám to bodlo.sme rádi,daří se nám a doporučili jsme je i známým kterým to taky vyšlo.

 • 15.10. 14:11, Rambousek

  Chtěl jsem půjčku od ňáké nebankovní společnosti,chtěli po mě poplatek a tak jsem trochu váhal jestli mi peníze vůbec půjčí.nakonec jsem zaplatil,a půjčku mi také dali.byl jsem mile překvapen

 • 16.10. 09:12, Věra

  Ahoj,byla jsem u myersonu a můj manžel taky.Oboum nám půjčku poskytli.S vyřízením nebyli žádné potíže a peníze nám byly zaslané na účet.

 • 16.10. 14:20, Viki

  Já jsem už měl bohužel i exekuci na krku.Nevěděl jsem kudy dál až jsem natrefil na tuto společnost.oskytli mi půjčku i při mé špatné situaci.Jsem jim vděčnej.

 • 19.10. 19:29, Jan

  No právě. Mně exekuce hrozila a nikde mi půjčit nechtěli.Myerson jsem náhodou objevil na internetu.Samozřejme jsem to zkusil i u nich i když jsem myslel,že už mi nikdo nemůže pomoct.Ale šťastena se obrátila a půjčili mi.Mohu je doporučit.

 • 21.10. 09:32, blick

  Taky jsem měl problémy se splácením jiných půjček.Ale půjčka od myersonu mi je vyřešila.Tady nebyl problém jí dostat a splatit tím ostatní.

 • 21.10. 14:54, Denda

  Čau,taky bych se rád připojil ke kladným názorům na tuto společnost.Pomohla mi vyřešit spoustu problémů které jsem měl.Všechno bylo vyřízeno rychle,sice jsem musel zaplatit poplatek za vyřízení půjčky ale stálo to za to.Teď už splácím jenom u nich a jsem v pohodě.Díky

 • 23.10. 10:23, Roman

  Tuhle firmu mi poradil koega z práce.Půjčku od nich dostal,prý bych mohl určitě i já.Zkusil jsem to a měl pravdu.Půjčku mi dali.

 • 30.10. 08:04, Mira

  Měl jsem dluhy a prostě jsem se ocitl v docela tíživé situaci,myslel jsem že mě to potkat nemůže,vždycky jsem měl všechno pod kontrolou ale bohužel se to stalo.Nevěděl jsem jak z toho ven,byl jsem zoufalý.Zkoušel jsem to snad všude a v bance mi půjčit nechtěli když viděli kde všude jsem zadlužen.Náhodou jsem na internetu narazil na Myerson.Přečetl jsem si o nich ňáké informace a rozhod se že to vyzkouším už mi stejně nic jiného nezbývalo než zkusit nějakou nebankovní společnost.Poslal jsem tam žádost o půjčku a hned druhý den se mi ozvali že mám půjčku schválenou akorát že se musím dostavit podepsat smlouvu a vyřídit ještě pár věcí.Všechno jsem splnil jak po mě chtěli a pak mi za pár dní přišli peníze na účet.Byl jsem v šoku jak bylo vše najednou rychle vyřízené ani sem tomu nechtěl věřit.Děkuju Vám,sem vám hodně vděčnej jinak nevim co bych si bez vás počal.Díky Vám už můžu klidně žít.

 • 30.10. 09:15, martina

  Dobrý den.se společnosti myerson jsem moc spokojena.Po nekolika splatkach jsem potrebovala jeste malicko půjčit a vyhoveli mi.pujcujou a jsou spolehlivi.

 • 30.10. 11:33, Julie

  Dobrý den dnes jsem si zažádala o půjčku u této společnosti,na kterou jsem náhodou narazila na netu.Ted jen čekám,jak dopadnu.Chtěla bych poprosit někoho z Vás-MARTINA,MÍRA... kdo už má půjčku vyplacenou,zda mě můžete kontaktovat na email.Ráda bych se zeptala jen na pár věcí,protože jsem už z hledání půjček zoufalá.Zatím jsem měla jen samou smůlu(asi jako mnoho znás)na samé podvodníky,ale zatím na tuto společnost čtu,jen kladné ohlasy.Předem moc děkuji za napsání Julie:-)

 • 30.10. 11:35, Julie

  Jéé...můj mail:luciepergl@seznam.cz

 • 30.10. 12:34, Gabes

  Já už jsem u nich byl dřív a půjčku už jsem od nich dostal.Nebyl žádný problém.Pan mi věe podrobně vysvětlil, podepsal jsem smlouvu o půjčce a peníze jsem obratem obdržel.

 • 04.11. 11:07, Jana

  Žádala jsem si u této společnosti z důvodu finančních potíží.Půjčku mi poskytli a aspoň něco jsem tím vyřešila.Ještě jednu splátku zaplatím a zkusím si žádat o navýšení.

 • 05.11. 08:38, pick

  Myerson mohu doporučit. Nedávno jsem od této společnosti půjčku dostal a dostal jí taky můj bratr. Netrvalo dlouho a peníze jsme měli na účtu.

 • 06.11. 08:18, David

  Peníze jsou potřebné vždycky a já jsem je potřeboval taky.V bance jsem neprošel,tak jsem to zkoušel u nebankovních společností.U myersonu mi to schválili a nebyl žádný problém.Peníze mi přišli.

 • 06.11. 13:53, Adam

  spolecnost myerson mi půjcku poskytla.konecne nejaka spolehliva firma.vsechno probehlo v poradku a docela rychle.dekuji.

 • 11.11. 10:28, Martin

  Na společnost myerson nedám dopuštění. Půjčili mi peníze v dobe, když už jsem byl úplně na dně. Jsem jim moc vděčnej. V bance mi už nechtěli půjčit a tady to vyšlo. Jsem konečně šťastný.

 • 12.11. 21:46, Radek

  Zdravím!Pár dní po podpisu smlouvy o půjčce jsem od nich peníze dostal.Nebyl tu žádný problém jak píšou o některých nebankovních sektorech.Poplatek jsem sice platil hned u podpisu,ale peníze opravdu přišli.

 • 14.11. 13:45, Standa

  V létě jsme s manželkou konečně potřebovali vypnout a jet na parádní dovolenou.Peníze jsme měli našetřené, ale potřebovali jsme ještě trochu víc.Pár tisíc jsme si teda ještě půjčili od této společnosti.Bylo to bezproblémové.

 • 16.11. 07:48, Hoffman

  Dobrý den, taky jsme si chtěli trochu užít a půjčili jsme si peníze od Myersonu.K podpisu smlouvy jsme jeli do Prahy.Peníze jsme obratem obdrželi na účet.

 • 18.11. 10:13, Schmidt

  Se společností Myerson jsem spokojen.Půjčili mi zažádané peníze,takže vše bylo vpořádku.Splatil jsem všechny dluhy a moje partnerské vztahy se taky dostali na lepší kolej.

 • 20.11. 13:42, Jarda

  Dobrý den.Má matka a já sme u této společnosti byly nedávno společně.Oboum nám to schválili,tak sme jeli na schůzku.Všechno proběhlo rychle a oba jsme peníze dostali.

 • 24.11. 13:55, Denis

  Nerad jsem šel do nebankovní společnosti, ale jinak jsem svoje problémy vyřešit nedokázal.Jsem ale určitě rád, že jsem natrefil na společnost Myerson.Dostal jsem od nich půjčku s výbornými podmínkami.

 • 25.11. 13:17, Matěj

  Měl jsem podobný pocity,ale taky to jinak nešlo.Našel jsem si je netu, kde jsem hned mohl vyplnit online žádost.Pak mi volali s tím, že to mám schválené.Podepsal jsem všechny papíry a peníze došli.

 • 27.11. 09:42, Holá M.

  Syn měl problémy s gamblerstvím, vrážel do toho všechny peníze a měl už hodně dluhů.Šel se léčit,zvládl to,ale na krku mu zůstalo hodně dluhů.Půjčil si od myersona peníze a teď naštěstí pravidelně splácí.Ze všeho je venku,jsem moc ráda.

 • 30.11. 07:53, Aleš

  Je tomu tak měsíc co jsem u nich podepisoval smlouvu o půjčce.Peníze jsem obdržel pár dní nato.První splátku jsem už zaplatil.Jsou moc výhodné.

 • 30.11. 09:13, Andrea

  Byla jsem u myersonu před časem žádat o půjčku.Doložila jsem potřebné doklady a to bylo všechno.Nic víc po mně nepožadovali.Pak mi peníze přišli.

 • 30.11. 13:58, David

  Já právě vím, že ségra si půjčovala od této společnosti a pochvalovala si.Našel jsem tyto stránky náhodou,tak jsem taky můžu přidat něco.Říkala že roční úrok mají dobrej,takže ona je spokojena.

 • 30.11. 15:01, Alena

  Taky mi nejdřív půjčili míň, ale po 3 měsících nebyl problém vzít si víc.Jsou dobrý, ne jako někteří co vás jen oberou o peníze.Jsem spokojena.

 • 04.12. 10:06, Hana

  Společnost myerson je fajn.Půjčku mi vyřídili docela rychle, nebyly s tím žádné natahovačky.Jsem ráda,že jsem zkusila práve je.

 • 04.12. 12:58, Jarek

  Presne tak.bylo to opravdu v klidku a rychle.Byl jsem tam pred mesicem.penize uz cerpam.

 • 04.12. 13:19, Monika

  No tak jsem to u nich už zkusila taky.Přítel mě přemluvil ať to zkusím,no tak jsem konečně šla.a super.peníze jsem bez okolků dostala.

 • 07.12. 18:57, Ota

  No nevím jak jinde,ale tady to šlo opravdu jako po másle.Uhradil jsem poplatek,doložil potřebné doklady a peníze jsem dostal...

 • 08.12. 19:57, Jana

  Nebyla jsem nadšená, že musím jít k nebankovní společnosti,ale nic jiného mi nezustalo.Neměla jsem už pomaly ani na nájem.Myerson mi poskytly půjčku,kterou teď splácím a peníze z ní mi moc pomohli.

 • 10.12. 10:00, Radka

  Společnost myerson mi nejenže půjčila peníze, ale tím mě taky dokázala postavit se na vlastní nohy a jít dál.Byla jsem na tom opravdu moc špatně.Jen tak tak že jsem se neocitla na ulici.Moc jim tímto děkuji.

 • 10.12. 14:08, Simona

  Až tak blbě jsem na tom asi nebyla,ale peníze jsem potřebovala.Našla jsem je na netu,tak jsem jim zavolala.Schválili mi to a pak jsem jela k podpisu.Peníze přišli včas.

 • 11.12. 10:32, Richard

  Dobrý den, na peníze od Myersonu jsem nemusel vůbec čekat.Všechno proběhlo rychle a peníze jsem měl na účtě.<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se