blog o myerson

 

myerson


Ahoj já se dostala do obrovské tísně.Bývalý manžel mi zanechal dluhy až takové že nám hrozila exekuce na střechu nad hlavou.Mám dvě děti a musela jsem něco vymyslet.v bance to nešlo tak jsem skusila Myerson.Našla jsem si je na internetu,vyplnila žádost a druhý den mi volali že to mám schvalene.hned na další den jsem se objednala na schůzku.Podepsala jsem smlouvu, peníze jsem dostala a ted už jen splácím.Exekuce jsem se zbavila a střecha nad hlavou nám zůstala,takže můžeme spokojeně žít dál.
14.04.2009 12:17:58 |
stálý odkaz

Komentáře

100 komentářů:
 • 14.04. 15:09, Marta

  I my jsme meli podobny problem.Opravdu jsme nevedeli kudy kam.Spolecnost myerson jsme nasli na teletextu.Pani po telefonu nam vsechno vysvetlila,vyplnili jsme zadost, za dva dny jsme sli podepsat smlouvu a za par dni jsme meli penize na uctu.Taky nam spadl kamen ze srdce.

 • 15.04. 10:35, Pavla

  já se o Myersonu dozvěděla také na internetu.Zkusila jsem teda vyplnit online žádost a byla mi schválena. Už jsem nějaké půjčky měla a v bance mi další nedali.U myersonu mi to vyšlo. Teď tomu budou 3 měsíce co splácím a zkusím si zažádat i o navýšení.

 • 15.04. 14:04, Petr

  já mám od nich už druhou půjčku.všechno probíhá vždycky rychle.Po prvé jsem žádal o 50 tisíc,ale schválili mi jen 30,protože jsem byl nezaměstnanej.po druhé už jsem zaměstnání měl,tak jsem skusil ještě jednou 50 tisíc a už mi to schválili,možná i viděli,že tu první jsem pěkne splatil, tak mi půjčili i víc.U Myersonu se není čeho bát,ne jak u některých kde vemou poplatek a pak nic!

 • 16.04. 13:27, David

  Myerson mi opravdu vyhovuje.Splátky jsem si mohl upravit jak jsem potřeboval,takže paráda.Měl jsem půjček víc,ale tímto jsem je splatil a teď splácím už jenom u této společnosti.Vyřízení bylo taky rychlé,takže žádné obavy jsem nemusel mít.Jsem rád,že jsem do toho šel.

 • 17.04. 13:06, Barbora

  Když nechcete naletět, vemte si půjčku od Myersonu.Je to fakt solidní firma.Žádala jsem si jen nedávno.Mailem mi přišla odpověď že to mám schválené,dohodla jsem si schůzku kde jsem i podepsala smlouvu.Musim říct,že to proběhlo opravdu rychle.Teď už jen splácím a nemusím se nervovat.

 • 20.04. 13:23, Věra

  Taky na tuto společnost nemůžu dopustit. Před půl rokem jsem si u nich žádala o 50.000,-.Schválili mi jen 30.000,-.Nedávno jsem žádala i o navýšení ještě o těch 20.000,-.Tím,že jsem pravidelně splácela mi i tato částka byla schválena.Tak už jsem měla tolik kolik jsem potřebovala a teď vím,že se na ně můžu spolehnout.

 • 20.04. 15:10, Pavol

  Ja som Slovák s trvalým pobytom v ČR. Aj mne bola pôžička u tejto spoločnosti poskytnutá.Som zato veľmi vďačný.Pomohlo mi to v mojej ťažkej situácii.Je to príjemné keď môžu pomôcť aj cudzincovi.Vrele doporučujem.

 • 22.04. 14:47, marcela vankova

  Hezky den. Dnes jsem podepsala smlouvu se spolecnosti myerson. Moc jsem to necetla az ted doma v klidu, ale moc se mi ti nezda. asi jsem pekne naletela. Na internetu je moznost si smlouvu stahnout, a tu jsem cetla a je to jine. Je to smlouva o pujcce,kdezto ja dnes podepsala pouze smlouvu. Jak to teda je. marcela

 • 23.04. 08:52, Verča

  I já jsem podepisovala tuhle smlouvu.Peníze jsem dostala,takže se nemáš čeho obávat.Když si do žádosti nahlásila všechny údaje správně,půjčka ti bude určite co nevidět poskytnuta.Taky jsem to měla rychle vyřízené.Hlavu vzhůru!

 • 24.04. 10:14, Martina

  Dobrý den, já také žádala u MYERSONU o 150.000,-. Bylo mi řečeno, že mi mohou nabídnout částku 100.000,-. Řekla jsem, že i tato částka mi pomůže, ale zda se provize platí předem. Řekla mi, že se provize platí až po podpisu smlouvy a ten probíhá jen, když je úvěr schválený. Mně tohle ale říkali všude a stejně nic z toho nebylo. Ale jelikož jsem z Prahy, tak jsem si řekla, že alespoň na schůzku přijdu. Jednala jsem s velice příjemnou osobou, která mi připadala důvěryhodná a smlouva se mi zdála v pořádku. Tak jsem si řekla, že to zkusím (do 3 dnů bych mohla odstoupit). Smlouvu jsem dala prozkoumat svému právníkovi, ale to jsem vůbec dělat nemusela. Mé obavy byly zbytečné. Skutečně během několika dní jsem měla peníze na účtu. Martina

 • 24.04. 10:25, Ela

  U mně taky dobrý.Na pobočce jsem byla před měsícem.Potřebovala jsem splatit 2 jiné půjčky co jsem měla aby mi zůstala jen tahle jedna.Proběhlo to bez problémů.Peníze mám a ostatních půjček jsem se zbavila.

 • 26.04. 13:43, Honza

  U Myesrsonu mame uz druhou pujcku. Jednu jsem si vzal na sebe, druhou mame na manzelku. U ani jedne vsak nebyl zadny problem. Prvni uz mame skoro splacenou. Kdyby byla jeste potreba, urcite to zkusime zas...

 • 26.04. 19:18, Soňa

  My jsme taky spokojeni.Žádali jsme si u nich asi před dvěma měsíci.Spíš jsem si žádala já a když to manžel zjistil,že si žádám u nebankovní společnosti,tak mně skoro roztrhal.Peníze jsme ale potřebovaly,tak jsme to zkusili.Taky nám to vyšlo.Peníze jsme obdržely,taky je můžeme doporučit.

 • 27.04. 09:47, Kateřina

  Před několika měsíci jsem potřebovala pomoct dceři,která se dostala do nemalých problémů.Sama jsem jí ale pomoct nedokázala.Zkusili jsme si zažádat o půjčku u Myersonu.Schválili nám to a do několika dnů nám zaslali peníze.Jsem ráda,že dcera už je za vodou a za tuto půjčku moc děkujeme.

 • 27.04. 14:56, Anna

  Souhlasím,opravdu solidní nebankovní společnost.Ze začátku jsem si nebyla jistá jestli to mám zkusit u nebankovní společnosti.Peníze jsem potřebovala a v bance jsem neuspěla.Našla jsem si na teletextu Myerson.Podala jsem žádost,podepsala smlouvu a pak mi přišli peníze.Starosti naštěstí opadli.

 • 28.04. 14:56, Lilly

  Já jsem podepisovala smlouvu před 2 týdny a peníze už mám.Konečně se nemusím trápit.Moje problémy tahle půjčka vyřešila.Měsíční splátka je výhodná,takže peníze mi z měsíčního platu vystačí na vše.Moc dobrá zkušenost!

 • 29.04. 11:41, Alča

  Já jsem taky nedávno obdržela půjčku od Myersonu.Poplatek sice chtěli hned při podpisu smlouvy,ale všechno proběhlo v pořádku.Žádala jsem si o 30.000 a tolik jsem i dostala.Taky je můžu doporučit.Je to jedna z těch lepších firem.

 • 30.04. 08:58, Marky

  Ahoj,jsou tu samé dobré reference o této společnosti.Také potřebuji půjčku na přestavbu bytu.Tahle se mi docela zamlouvá.Určitě si zkusím zažádat.Doufám,že mi taky dopadne.

 • 30.04. 13:34, Luki

  Mám druhou půjčku u Myersonu a zatím jsem na žádný problém nenarazil. Luki

 • 30.04. 14:20, Olda

  S mím kamarádem jsme rozjížděli nějaký kšeft. Něco už jsme měli našetřený, ale ještě jsme si půjčili 350.000,-.Byli jsme u Myersonu na pobočce v Praze, byl tam docela dobrej týpek. Hlavní je,že nám ty peníze dali.

 • 04.05. 09:14, Barbora

  Ahoj,já jsem byla taky u toho mladého pána v Praze.Schválili mi půjčku na 150.000,- tak jsem tam šla podepsat smlouvu.Všechno co jsem potřebovala vědět mi vysvětlil.Smlouvu jsem teda podepsala a čekala na peníze.Zanedlouho jsem je obdržela na účet.

 • 04.05. 15:16, Tonyxxx

  Od této společnosti mám taky už druhou půjčku a ani jednou nebyl žádný problém.Už vím jak to u nich chodí,takže bych ani příště určitě neváhal.Jsem v registru dlužníků,všechno sem jim ale nahlásil do žádosti,takže ani s tím nebyl problém.Peníze jsem dostal u obou půjček včas,takže klidně to u nich zkuste taky.

 • 05.05. 09:07, Ali

  Ahoj lidičky,já jsem si u této společnosti žádal včera.Vyplnil jsem online žádost a dnes-před chvilkou mi už volala paní.Sdělila mi,že to mám schválené.Do telefonu mi vše vysvětlila,tady taky čtu,že jde o solidní firmu,takže jdu do toho.

 • 07.05. 08:06, Bětka

  Dobrý den, u této společnosti jsem si žádala asi před měsícem. Peníze mám už na účtě tak jsem spokojená. Žádost jsem sepsala on-line na jejich stránkách. Pak jsem si domluvila schůzku a podepsala smlouvu. Ani jsem nečekala, že to bude tak rychle vyřízené.

 • 07.05. 11:45, Sedlákovi

  S manželem jsme se dostali do nepěkné situace.Zkoušeli jsme si žádat o peníze v bance,ale tam jsme neuspěli.Na teletextu jsme si našli společnost Myerson že taky půjčujou peníze.Zažádali jsme si a schválili nám to.Byli jsme moc rádi a hned jsme se objednali na schůzku.Teď už několik měsíců splácíme a naše problémy jsou vyřešené.

 • 07.05. 14:05, Dita

  I my dostali půjčku od Myersonu. Půjčili nám 25.000,-Kč. V říjnu ji budeme mít splacenou a chceme si vzít další na auto.

 • 07.05. 14:10, Eva

  Mám velmi špatné zkušenosti s podobnými nebankovními společnostmi. Všude pořád chtějí jen samé poplatky a peníze nikde. Toto podezření jsem samozřejmě měla i zde, ale byla jsem velmi mile překvapena. Sice jsem poplatek zaplatila, ale peníze mi během krátké chvíle přišly na účet. Pokud budu ještě v budoucnu potřebovat půjčit, určitě se obrátím znovu na tuto společnost.

 • 12.05. 13:15, Petrrr

  Dobrý den.Chtěl jsem pro rodinu koupit vikendovou chalupu,ale nějaké peníze nám chyběli.Známý nám poradil společnost Myerson ať si u nich zažádáme o to co nám chybí.Udělali jsme tak a půjčka nám vyšla.My jsme tuto společnost doporučili i dalším známým a všichni jsou spokojeni.

 • 18.05. 10:03, Láďa

  Ahoj, moje zkušenost s nebankovní společností? Z prvu jsem měl stach, že zaplatím poplatek a peníze neuvidím. Ale moje obavy byly zbytečné. Půjčku mi schválily, jel jsem do Brna podepsat smlouvu. Tam jsem se na všchno vyptal. Peníze mi přišly na účet asi za týden.

 • 18.05. 12:59, David

  Taky jsem byl podepsat smlouvu v Brně.Potřeboval jsem nějaké peníze navíc,tak jsem si u nich zažádal.Vyšlo mi to a jsem moc rád.Proběhlo to v pořádku a já jsem peníze mohl použít nato na co jsem potřeboval.

 • 19.05. 08:41, Irča

  Já jsem byla s přítelem u Myersonu někdy v lednu. Peníze jseme dostaly docela brzy, žádné prodlužování. Prvně jsme sepsali žádost on-line, pak dojeli na schůzku a podepsali smlouvu. Sice jsme platili poplatek, ale když nám přisly peníze na účet, byli jsme spokojení.

 • 25.05. 14:49, Deniiisek

  Obavy jsem měla taky, ale když to jinak nejde vyzkoušíte i to čemu nevěříte.Udělala jsem ale dobře.U myersonu mi půjčku schválili.Urychlila jsem to i tím,že jsem si peníze byla vyzvednout hotově přímo na pobočce..Pomohli mi v mé těžké situaci.

 • 27.05. 11:03, Šárka

  Tohle je už druhá nebankovní společnost se kterou mám dobré zkušenosti.Tady to dokonce bylo vyřízené i rychleji.Potřebovala jsem 50.000 Kč a do několika dní mi byly převedeny na účet.Líbil se mi i jejich celkový přístup a o výšce splátek už ani nemluvím.Velice mi to vyhovuje.

 • 28.05. 12:16, Alena

  Mám už vážné obavy jít do nějaké půjčky a teprve když se platí takový poplatek napíše mi někdo kdo ví jak to celé funguje

 • 03.06. 11:25, Ada

  Všude samé poplatky předem! Dlouho jsem hledala solidní společnost , až jsem narazila na nebankovní půjčky Myerson. Poskytli mi půjčku 20.000,- Sice jsem poplatek taká zaplatila, ale půjčku jsem dostala.

 • 03.06. 14:47, Maťej

  ahoj já mám taky zkušenost se společností Myerson. Potřeboval jsem menší úvěr, ale v bance mi bohužel nechtěli půjčit a tak jsem si požádal u této společnosti. Byl jsem na pobočce v Brně kde jsem si ještě dobře popovídal s úvěrovým pracovníkem. Peníze jsem dostal za pár dnů

 • 04.06. 10:26, Ivan

  no jo, já jsem byl taky překvapenej jak to šlo jako po másle. Dal jsem si žádost, druhý den už se ozvali,že to mám. Hned jsem si domluvil schůzku na které jsem podepsal smlouvu. Myerson v pohodě.

 • 05.06. 09:37, Zdeněk

  Dobrý den, se mnou taky všechno proběhlo bez komplikací.Žádal jsem o částku 30.000,- a tu mi schválily.zanedlouho mi peníze převedly na účet.Bylo to bezproblémový.

 • 05.06. 13:36, Daja

  Já jsem obdržel zprávu, že jsem u této společnosti prošel se svou žádosti o půjčku na 50.000,-. Nijak zadlužený nejsem, pouze jsem chtěl částku na dovolenou. Jsem však veden v bankovním registru a z toho důvodu jsem neprošel u banky. Ale zde ano. Zarazila mě pouze provize. Na internetu je tolik odkazů – neplaťte nic dopředu apod. Ale po telefonickém kontaktu, kde mi byla provize vysvětlena a po absolvování schůzky a přečtení

 • 09.06. 13:59, Martin

  Taky jsem v registrech,ale u této společnosti to nevadilo.Tady si asi spíš žádají lidi,kteří mají nějaké problémy. Taky jsem si zažádal a vyšlo mi to.Peníze jsem už obdržel.

 • 11.06. 09:17, Magda

  Měli jsme s manželem vážné finanční problémy.nešlo to jinak,než to zkusit u nebankovní společnosti.Myerson jsme našli na internetu.Zažádali jsme si a vyhověli nám.Peníze nám poslali na účet a naše situace se moc zlepšila.

 • 11.06. 14:09, Saša

  Když jsem přišel o práci začal jsem mýt finanční potíže. V tý době mi zrovna nikdo nemohl půjčit. Rozhodl jsem se, že si zažádám u nebankovní společnosti. Sice Vás všude varují, dejte si na tyto firmy pozor. Ale já jsem už nevěděl co mám dělat, viděl jsem to jako nejlepší řešení. Musím říct, že mi ta půjčka opravdu pomohla.

 • 12.06. 10:26, Tomáš

  Peněz nikdy není dost a já taky potřeboval něco navíc.Na internetu jsem vyplnil online žádost a další den mi volala operátorka s tím,že to mám schválené.Jel jsem tedy podepsat smlouvu do Prahy.Peníze mi zaslali na účet.

 • 12.06. 11:47, Leoš

  O Myersonu jsem se dověděl náhodou, koukal jsem na teletext a tam jsem viděl jejich nabídku. V té době jsem měl nějaký problémy, takže se mi půjčka hodila. Měl jsem úvěr na sto tisíc, se splácením problém nemám. Hlavně jsem rád, že když jsem je zrovna potřeboval tak mi půjčku dali.

 • 17.06. 19:21, Pavel

  To co tady pisete je pekna blbost,nebo to spis pise firma Myerson,aby nalakala dalsi blbce.Staci se podivat na cerne ovce ze srpna lonskeho roku a vsem to bude jasne.Je to nejvetsi hnus co tady existuje.Obrala uz stovky lidi.Zaplatite 5000Kc,a stejne Vam prijde hovno.Ale bohuzel v cechach jde uplne vsechno.Podivejte se poradne na net a uvidite i jine zaporne nazory na tuto zkurvenou firmu.

 • 19.06. 09:23, Roman

  mně peníze přišli.žádal jsem asi před půl rokem.Podepisoval jsem to v Brně.Zanedlouho mi peníze přišli na účet.

 • 19.06. 12:45, Natálie

  Musím říct, že mé zkušenosti byly dobré. Půjčku jsem si vyřizovala někdy před půl rokem. Mluvila jsem s úvěrovým pracovníkem v Praze, na cokoliv jsem se zeptala mi vysvětlil. Takže jsem neměla žádné pochybnosti. Půjčku mi dali a já si mohla v klidu zařídit nový byt.

 • 19.06. 14:49, Simona

  I já mám dobré zkušenosti s Myersonem.Žádala jsem si asi před měsícem.Peníze jsem pak obdžela v hotovosti,protože nemám založený účet v bance.

 • 22.06. 09:34, Nina

  Ahojky, taky jsem si žádala u Myersonu.Mám roční dcerku a starám se o ní sama.Potřebovala jsem nějaké peníze navíc,tak jsem to u nich zkusila.A vyšlo to.Peníze jsem taky dostala hotově.

 • 24.06. 08:28, Martina

  Já jsem si u nich půjčku vzala.Ano,nějaké doklady si odemně ještě vyžádali,ale všechno potřebné jsem nahlásila do žádosti,takže jsem se neměla čeho obávat.Peníze jsem pak dostala do několika dní.

 • 25.06. 13:09, Petr

  Mně to taky vyřídili kladně.S operátorkou jsem po telefonu vyplnil žádost a další den mi volali ohledně schválení.Po podpisu mi byly peníze zaslané na účet.

 • 26.06. 09:35, Kateřina

  Potřebovala jsem nutně peníze.v bance to bylo na dlouhé lokty,tak jsem to zkusila u nebankovní společnosti.Vyšlo to.Žádala jsem o 30.000 a ty jsem i dostala.

 • 30.06. 09:35, Berta

  Společnost Myerson mi poskytla půjčku podle mojich představ. Splátky i úroková sazba mi moc vyhovují.Splácím už asi půl roku.Dosud nebyl žádný problém.

 • 01.07. 12:36, Marek

  Dobrý den, tuto společnost mi dohodil kolega z práce. Jemu u myersonu půjčka vyšla, tak jsem si zažádal i já. Vybral jsem si správně. Půjčku jsem dostal.

 • 03.07. 10:16, Mirek

  Já mám taky půjčku od Myersonu a peníze jsem dostal!

 • 03.07. 13:43, Dominika

  I já mám od nich půjčku.K podpisu jsem šla hned druhý den od schválení.Podepsala jsem a peníze jsem dostala.

 • 08.07. 14:19, Betinka

  já jsem spokojena a proto píšu sem,kde jsou i ostatni spokojeni.U myersonu jsem si vzala půjčku a teď už pár měsíců splácím.Nenastal žádný problém.

 • 09.07. 08:09, Pavel

  Taky jsem videl ty stránky.Mně ale Myerson půjčku poskytli, takže se můžu přidat ke spokojeným lidem a napsat na tuto stránku.Tato půjčka mi dost pomohla.Vyřízení proběhlo v pořádku.

 • 09.07. 14:18, Káťa a Dan

  My jsme s touto společností spokojeni. Neměli jsme s půjčkou problémy.

 • 09.07. 22:24, Tom

  Tato společnost je v pohodě. Já jsem si tam půjčoval i můj kamarád a oba jsme peníze dostali, takže v tom nevidím žádnej problém.Když budu potřebovat,vím kde jsi můžu půjčit......

 • 10.07. 11:17, Toudy

  JJ,já jsem taky spokojen.Peníze mi poskytli a nevadilo jim ani že mám exekuci.Netrvalo to ani dlouho.

 • 10.07. 11:21, Petra

  Byla jsem na mateřské dovolené, když jsem si žádal o půjčku. Měla jsem strach, že mi nepůjčí. Ale zkusila jsem to. A udělala jsem dobře, peníze jsem bez problémů dostala.

 • 10.07. 13:30, Jan

  Hledal jsem na internetu nějakou společnost,která by mi vyhovovala.Podmínky u Myersonu se mi zalíbili,tak jsem si zažádal.Měl jsem to schválené a po podpisu mi peníze zaslali na účet.

 • 10.07. 14:55, Dana

  Můj syn se dostal do finančních problémů a musel si vzít půjčku. Byl taky u Myersonu. Podával si žádost na 120.000,- ale schválili mu 100.000. Jsem ráda, že aspoň tady mu to vyšlo, v bance mu totiž půjčit nechtělli.

 • 13.07. 10:01, Volka P.

  Já jsem s myersonem problém neměl. Slíbené peníze mi půjčili a žádnej podvod na mě neudělali.

 • 15.07. 10:47, Kamil

  Ahoj všichni. Půjčit si peníze jsem potřeboval hrozně moc. Naštěstí mi aspoň u této společnosti půjčku schválili. Všechno teda proběhlo bez problémů a peníze jsem dostal. Žádné výhrady nemám.

 • 16.07. 08:52, Mirek

  Tato společnost mi v mé finanční situaci moc pomohla.já jsem s nimi spokojen.Půjčku jsem dostal a nepotěšilo to jen mně,ale i okolí,protože jsem konečně začal žít jak normální člověk.

 • 17.07. 14:28, Josef k.

  Nevěřil jsem takovýmto typům společností,ale předse jsem to zkusil když jsem četl tolik kladných ohlasů.A dobrý!Peníze mi půjčili.

 • 21.07. 13:15, Richard

  Dobrý den,já nemám a ani jsem neměl žádný problém s touhle společností.Všechny potřebné věci jsem si vyřídil a pak jsem peníze dostal.Jsem překvapen že tu píšete o podvodu.

 • 23.07. 09:11, Krammerovi

  My jsme před pár měsíci sháněli urychleně peníze.Dluhy nás už nenechali klidně spát.Zažádali jsme si i u této společnosti a žádost nám schválily.K podpisu jsme jeli do Brna a peníze nám za pár dní přišli.

 • 23.07. 14:54, Míša

  Já jsem u Myersonu taky pochodila.Půjčku mi poskytli za pár dní od schválení.

 • 24.07. 09:08, Ondra

  Spokojenost i na mé straně.V kanceláři v Praze jsem vše vyřídil.Pan mě ujistil,že je všechno v pořádku a tak i bylo.Peníze mi přišli na účet během několika dní.

 • 24.07. 13:25, Karolína

  Všude samé poplatky,takže bylo jedno kde si pujčím.Zažádala jsem si u Myersonu a měla jsem to schválené.Po vyřízení všech dokladů mi peníze bez problémů zaslali.

 • 29.07. 13:17, Helena

  Hezký den,přítel potřeboval nutnou věc vyplatit,ale jemu nikde půjčit nechtěli.Zkusila jsem to u myersonu na sebe a vyšlo to.Půjčku mi schválili,peníze jsem dostala a konečně jsme měli po problému.

 • 30.07. 10:02, Milan

  Zařizoval jsem si nový podnik.potřeboval jsem si půjčit a zkusil jsem to u myersonu.žádost mi schválili a od podpisu jsem peníze do týdne obdržel.

 • 31.07. 14:07, Martin

  Taky mi půjčku schválili.Operátorka mi sdělila vše potřebné,tak jsem jel podepsat smlouvu.Vše proběhlo v pořádku a peníze jsem dostal.

 • 20.08. 08:57, Domas

  Dobrý den,jen nedávno jsem u Myersonu podepsal smlouvu o půjčce a peníze už mám.Je to dobrá společnost.

 • 21.08. 08:49, Vladimír

  Měl jsem nějaké pohledávky a potřeboval jsem je konečně splatit.Na internetu jsem si našel nebankovní společnost myerson a vyplnil jsem žádost.Byl jsem rád když mi ji schválili.Pak už se jenom vyřídilo papírování a peníze jsem měl na účtu.

 • 21.08. 13:52, Mirek

  Taky jsem s touto společností spokojen.Poskytli mi úvěr, který jsem potřeboval a tak jsem vyřešil všechny svoje problémy.Dokonce si můžu žádat i o navýšení.

 • 25.08. 08:40, Zdeněk

  Já patřím taky k těm spokojenejm.Narazil jsem na ně na netu a docela mi bodlo když jsem měl žádost schválenou.Peníze mi zaslali a to bylo nejdulezitejsi.

 • 27.08. 09:03, douda

  Taky jsem uhradil poplatek, ale i peníze jsem dostal.Všechno potřebné jsem vyřídil, doklady jsem odeslal, vše potřebné jsem nahlásil. Neměli důvod mi nepůjčit.

 • 28.08. 10:15, Janka

  Já jsem žádný problém s touto společností neměla.dokonce jsem moc spokojena.a proč by ne!poskytli mi půjčku kterou jsem potřebovala!

 • 28.08. 12:46, Radka

  Dobrý den,přidávám taky kladné ohlasy.Žádala jsem u nich i já i můj manžel.Oboum nám to vyšlo.Peníze bez problémů zaslaly na účet.

 • 28.08. 13:54, Slavek

  Taky jsem spokojenej a můžu je doporučit i ostatním.Není se čeho obávat.

 • 02.09. 12:53, Bulls

  Dobrý den všem.Taky jsem byl u myersonu.Půjčku mi vyřídili kladně a rychle.Není se u nich čeho obávat.

 • 04.09. 09:01, Adamovi

  Dostali jsme se s manželkou do pekelné finanční situace a potřebovali jsme si půjčit.U myersonu nám žádost schválili,tak jsme jeli na schůzku.Peníze jsme za pár dní obdrželi.

 • 07.09. 12:41, Drna

  Na tuto společnost jsem natrefil nádodně.Nutně jsem půjčku nepotřeboval,ale zaujali mě jejich podmínky,tak jsem si zažádal.Měl jsem to schválené.Peníze se vždycky na něco hodí.

 • 09.09. 14:00, Daniela

  Do finančních potížích jsem se dostala tak rychle,že jsem si to ani nestihla uvědomit.Banka mi půjčku zamítla.Vyzkoušela jsem nebankovní společnost Myerson a oni mi ji schválili.Byla to moje záchrana.

 • 10.09. 11:35, Val

  Půjčka od Myersonu mi přišla vhod.Všechno bylo v pořádku.Nemám s nimi žádný problém.

 • 11.09. 09:01, petra

  Kamarádka si u myersna vzala půjčku.Když jsem zistila že všechno probíhalo bez problémů,zkusila jsem to taky.Vyšlo mi to taky.

 • 11.09. 10:00, Vlaďka z Třebíče

  Naši známý si vzali půjčku od Myersonu a byli velice spokojeni.Doporučili nám ať to u nich také zkusíme a tak jsme neváhali a vše vyšlo.Nejdřív jsme měli trochu obavi ale nakonec vše proběhlo v klidu a rychle.

 • 14.09. 10:30, Naďa

  Potřebovala jsem peníze a náhodou jsem narazila na Myerson tak jsem si řekla,že to zkusím.koukla jsem na jejich stránky na internetu a líbily se mi jejich podmínky.zažádala jsme si u nich o 30.000,- pak mi zavolala operátorka a že mám půjčku schválenou a že se mám dostavit na schůzku v Brně podepsat smlouvu,zaplatila jsem poplatek a půjčku jsem měla do čtrnácti dnů na účtě.Vše bylo bez problémů.

 • 16.09. 14:11, Janek

  Potřeboval jsem půjčku 60.000,- tak jsem to zkusil,půjčku mi sice schválil na 50.000,- ale i tak jsem byl s jejich přístupem docela spokojen.chtěli po mě ještě nějaké doklady vyřídit ale potom mi přišli peníze na účet a všechno bylo ok.

 • 17.09. 12:35, Bordas

  Taky mi to schválili ze 120.000 na 100.000,ale to mi úplně stačilo.V Brně jsem podepsal smlouvu a bylo to.Peníze dorazili včas.

 • 18.09. 14:06, Marcel

  Jo,půjčku od myersonu jsem dostal.Splácím pravidelně,tak si to asi zkusím ještě navýšit.Mají hezký úrok,takže se mi to vyplatí.

 • 18.09. 14:27, Béďa

  Také jsem si žádal u Myersonu o půjčku,chtěl jsem 60.000,- ale jelikož jsem student tak mi půjčku schválili na 30.000,- ale lepší než nic.

 • 22.09. 12:41, Kroupa

  S firmou myerson jsem došel rychlou cestou k penězím.Rychle jsem odeslal co bylo petřebné a peníze jsem pak dostal.Tuto společnost chválím.

 • 23.09. 13:06, Roman

  Taky se mi zdá tahle společnost z těch nebankovních nejvýhodnejší.Poskytli mi půjčku ve výši 30.000 a splátky jsou fantastické.Budu žádat i o navýšení.

 • 23.09. 15:29, Edita

  Je to vážně solidní firma.zkoušela jsem to už u více společností a vždycky jsem jen naletěla ale u Myersonu to bylo vše vyřízeno rychle bez jakýchkoliv problémů.Musela jsem zaplatit při podepsání smlouvy poplatek a pak mi za týden na to přišli peníze na účet.takže spokojenost.když prej budu pravidelně splácet můžu si zažádat o navýšení.

 • 24.09. 13:10, David

  Nebylo moc lehké najít společnost která by mi půjčila.Měl jsem hodně půjček,ale nakonec jsem na internetu našel tuto společnost a ta mi půjčku poskytla.A nevadilo jim ani že jsem v registru dlužníků.<< úvod

 

© 2006-2007 Zásobování a.s.

TXT.cz
HLEDAT | UPOZORNIT
Vytvořit blog | Přihlásit se